Vodafone nabídne sms zdarma do všech sítí

20. 8. 2012 – 20:46 | Věda a technika | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Vodafone nabídne sms zdarma do všech sítí
Vodafone zavádí volání do zahraničí v rámci volných minut, Foto:SXC | zdroj: NašePeníze.cz

Mobilní operátor Vodafone představil nové tarify, které umožňují volat do 29 zemí světa v rámci volných minut. Součástí nových balíčků služeb budou také SMS zdarma do všech sítí a účtování po vteřinách od první minuty, informovala společnost Vodafone v pondělí.

"Vodafone jako první mobilní operátor v zemi zavádí ve svých nových tarifech účtování hovorů po vteřinách pro firemní i nefiremní zákazníky. Díky tomu jim budou účtovány domácí i mezinárodní hovory podle jejich skutečné délky," uvedl Mario Mele, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Společnost dále přináší zákazníkům možnost využít všechny minuty v tarifech pro mezinárodní hovory do 29 zemí včetně většiny evropských států, ale také například do USA, Číny, Kanady nebo Vietnamu.

Podle vyjádření Maria Mele si budou moci firemní i nefiremní a noví i stávající zákazníci Vodafonu aktivovat nové tarify od 27. srpna. Staré tarify přitom zůstávají stále aktivní a jejich současní předplatitelé se nemají čeho obávat.

"Věříme, že nová tarifní struktura je jasná a přehledná na první pohled. Zaměřujeme se na tři hlavní výhodné balíčky, které podle našich průzkumů a podrobné analýzy zákaznického chování splní potřeby velké většiny zákazníků," zakončil Fernando Alves da Costa-Cabral, ředitel Vodafonu pro cenotvorbu.

Vodafone nabídne sms zdarma do všech sítí

Vodafone nabídne sms zdarma do všech sítí

Vodafone nabídne sms zdarma do všech sítí

Ilustrace: Vodafone

Kurzy

Kurzovní lístek: 24.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,300 25,380
USD 23,280 23,400
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články