Web Peníze.cz koupila společnost Partners, do médií však pouští mylné informace

22. 12. 2010 – 10:13 | Média | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Web Peníze.cz koupila společnost Partners, do médií však pouští mylné informace
Finančně-poradenská společnost Partners rozšiřuje své mediální aktivity. Právě dokočila akvizici webového serveru Peníze.CZ, který přináší čtenářům informace ze světa osobních financí, ekonomiky a investic. V tiskové zprávě v | zdroj: NašePeníze.cz

Finančně-poradenská společnost Partners rozšiřuje své mediální aktivity. Právě dokočila akvizici webového serveru Peníze.CZ, který přináší čtenářům informace ze světa osobních financí, ekonomiky a investic. V tiskové zprávě však uvádějí nepravdivé údaje.

Podle údajů z tiskové zprávy vzrostla návštěvnost Peníze.cz  za prvních 11 měsíců tohoto roku o 71 % na průměrných 144 000 měsíčně. Počet shlédnutých stránek v říjnu 2010 činil 1,5 miliónu, což je o 60 % více než v roce minulém. Už jen tato informace si však odporuje, neboť říjen je desátý měsíc roku a Netmonitor (poznámka redakce: Netmonitor je oficiální měření návštěvnosti českého internetu).

"Server Peníze.CZ je tak nejrychleji rostoucím portálem o osobních financích v České republice." Uvádí dále zpráva Partners. Ani toto však není pravda, neboť při porovnání dat z Netmonitoru za letošní rok byl shodou oklností nejrychleji rostoucím finančně zaměřeným serverem portál NašePeníze.cz.

Ekonomický a finanční server NašePeníze.cz v tomto roce vyrostl o více než 622 procent.

V tomto roce několikrát NašePeníze.cz předběhly v návštěvnosti nejen Peníze.cz, ale také řadu dalších dalších uznávaných online médií
finančního zaměření.

Nutno dodat, že mylné informace v tiskové zprávě Partners nemusí být úmyslem, ale jen chybou v neověření dat, které firma dostala od bývalého vlastníka serveru Peníze.cz.

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,270 25,410
USD 23,330 23,510
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články