Za opožděné splátky nulové poplatky a sankce

31. 8. 2010 – 17:26 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Za opožděné splátky nulové poplatky a sankce
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Společnost Cetelem, člen mezinárodní banky BNP Paribas, nabízí lidem, jejichž domácnosti poničily bleskové letní záplavy a kteří splácejí úvěr Cetelem, odklad řádné měsíční splátky bez poplatku a anulaci poplatků za odeslanou upomínku.

Cetelem je připraven vyjít vstříc všem klientům, kteří byli postiženi povodní a kteří zároveň mají spotřebitelský úvěr u naší společnosti. Je potřeba, aby se s námi spojili buď na základě písemné komunikace (možno využít e-mail poradna@cetelem.cz), anebo prostřednictvím našich zákaznických linek 596 103 400 nebo 257 080 400,“ sdělil Dušan Zenáhlík, ředitel Správy vymáhání pohledávek společnosti Cetelem.

Klientům, kteří nebyli doposud v prodlení se splácením své půjčky a nejsou tedy ve vymáhacím procesu, Cetelem od minulého týdne nabízí odklad řádné měsíční splátky, a to bez poplatku, případně anuluje poplatek za odeslanou upomínku. „Věřím, že i toto krátkodobé opatření pomůže klientům překonat situaci, ve které se nyní nacházejí,“ řekl D. Zenáhlík. Navíc, pokud klient nestačil reagovat na zaslanou upomínku v měsíci srpnu, bude Cetelem obdobně postupovat i září, vždy však na základě osobního kontaktu s klientem.

„Pokud se již klient nachází v procesu vymáhání, jsme pak schopni nabídnout individuální řešení na základě detailního posouzení klientovy situace.“ dodal D. Zenáhlík.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 27.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,660 24,780
USD 22,730 22,910
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články