Zaměstnavatel roku 2010 je společnost AGC Flat Glass

10. 6. 2010 – 10:27 | Práce | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Zaměstnavatel roku 2010 je společnost AGC Flat Glass
Pořadatelé zkoumají šířku a hloubku kariérních příležitostí ve společnosti, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, kvalitu vedení, Foto:AGC | zdroj: NašePeníze.cz

Výrobce plochého skla, teplická společnost AGC Flat Glass, se stal absolutním vítězem osmého ročníku soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku.

Organizátoři výsledky zveřejnili ve čtvrtek.Na druhém místě se umístila společnost Škoda Auto, třetí místo pak obsadil vítěz regionální soutěže v Moravskoslezském kraji, společnost ArcelorMittal.

Cenu pro nejlepší malý a střední podnik s počtem zaměstnanců do 250, ocenění Progresivní zaměstnavatel roku 2010, získala společnost RedHat. Druhá byla firma AtlasCopco a třetí Abydos. Ocenění Sodexo Zaměstnavatel regionu je vyhlašované v každém ze čtrnácti krajů České republiky.

Do celostátního kola postupuje 50 společností, které jsou hodnoceny na základě rozsáhlých dotazníků. V nich pořadatelé zkoumají šířku a hloubku kariérních příležitostí ve společnosti, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, kvalitu vedení, víru zaměstnanců ve firemní hodnoty a kulturu, systém odměňování a řízení výkonu a také personální konkurenceschopnost.

Hodnocení dotazníků dělá společnost HayGroup a výsledky ověřuje odborná porota složená z personálních odborníků, personálních agentur i odborů.

Pořadatelem ocenění je společnost Fincentrum, která zároveň vyhlašuje prestižní ocenění "Fincentrum Banka roku".

Kurzy

Kurzovní lístek: 15.6.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,720 24,800
USD 23,050 23,150
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články