Zaměstnavatel roku 2010 je společnost AGC Flat Glass

- Práce autor: Redakce NašePeníze.cz

Výrobce plochého skla, teplická společnost AGC Flat Glass, se stal absolutním vítězem osmého ročníku soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku.

Pořadatelé zkoumají šířku a hloubku kariérních příležitostí ve společnosti, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, kvalitu vedení, Foto:AGC

Pořadatelé zkoumají šířku a hloubku kariérních příležitostí ve společnosti, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, kvalitu vedení, Foto:AGC , zdroj: NašePeníze.cz

Organizátoři výsledky zveřejnili ve čtvrtek.Na druhém místě se umístila společnost Škoda Auto, třetí místo pak obsadil vítěz regionální soutěže v Moravskoslezském kraji, společnost ArcelorMittal.

Cenu pro nejlepší malý a střední podnik s počtem zaměstnanců do 250, ocenění Progresivní zaměstnavatel roku 2010, získala společnost RedHat. Druhá byla firma AtlasCopco a třetí Abydos. Ocenění Sodexo Zaměstnavatel regionu je vyhlašované v každém ze čtrnácti krajů České republiky.

Do celostátního kola postupuje 50 společností, které jsou hodnoceny na základě rozsáhlých dotazníků. V nich pořadatelé zkoumají šířku a hloubku kariérních příležitostí ve společnosti, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, kvalitu vedení, víru zaměstnanců ve firemní hodnoty a kulturu, systém odměňování a řízení výkonu a také personální konkurenceschopnost.

Hodnocení dotazníků dělá společnost HayGroup a výsledky ověřuje odborná porota složená z personálních odborníků, personálních agentur i odborů.

Pořadatelem ocenění je společnost Fincentrum, která zároveň vyhlašuje prestižní ocenění "Fincentrum Banka roku".

Tagy: AGC Flat Glass AGC zaměstnavatel roku