ZFP akademie, a.s.

7. 5. 1990 – 11:41 | Firmy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

ZFP akademie, a.s.
Foto: ZFP | zdroj: NašePeníze.cz

Společnost ZFP akademie,a.s. nabízí prostřednictvím kvalitně a pravidelně proškolovaných rodinných finančních poradců sociální, spořící, pojistné – obecně finanční programy. Naše filozofie se však oproti trhu odlišuje. Ten rozdíl spočívá v prosté větě: „pojď a nauč se s námi rozumět svým financím!“ Pomocí samospotřebitelské obchodní metody chceme zvyšovat u občanů jejich finanční gramotnost a naučit tak širokou veřejnost, jak se dají v rodinném rozpočtu ušetřit peníze, které potom může každý občan vhodně investovat do programů podporovaných státem, do nejvýhodnějších spořících a pojistných programů na trhu v České republice. Chceme naučit širokou veřejnost umět se finančně zabezpečit pro celý svůj život.Smyslem naší práce je naplnit dva společenské významy:
 • zajistit finančně jedince  na stáří a zabezpečit mu důstojné životní podmínky s menší  závislostí na státu
 • zajistit finančně jedince v případě vzniku životního rizika, které může vážně změnit  životní a sociální podmínky jeho života nebo života jeho rodiny (smrt, vážná choroba, úraz,…)
- Finanční poradenství: Představujeme finančně poradenské společnosti

Co děláme

Za účelem zvyšování finanční gramotnosti pořádáme na území celé České republiky každou sobotu základní semináře. Po základním semináři se spoluobčané rozdělí (segmentují) do čtyř skupin:

 • lidé, kteří získají na základním semináři potřebné informace k tomu, aby si uvědomili význam spoření a zajištění a poté využijí při uzavření finančních programů služeb našich  rodinných finančních poradců 
 • lidé, kteří využijí možnosti samospotřebitelské spolupráce s naší společností k tomu, aby si zajistili v souladu s legislativou finanční servis pro svoji rodinu  a blízké (nebo i pro svoji firmu) a tím si současně zajistili vedlejší  finanční příjem 
 • lidé, kteří se rozhodnou pro profesionální dráhu v oblasti rodinného finančního poradenství a využijí možnosti spolupráce s naší společností (vzdělávací Akademie) pro vykonávání hlavní výdělečné činnosti
 • lidé, kteří nechtějí nebo z finančních důvodů nemohou spořit

Naše výsledky

Výsledkem systematické a kvalitní práce dnešních akcionářů, vykonávané již od roku 1995 za aktivního přispění finančních poradců, zprostředkovatelů  a osob v managementu naší společnosti,  je vytvoření dnešní akciové společnosti, která nabízí spoluobčanům řadu důvodů, proč by měli uvažovat o spolupráci s naší společností.  Nabízíme Vám jejich malé shrnutí:

 • Zvyšováním finanční gramotnosti učíme spoluobčany optimálně využívat kombinaci námi nabízených finančních programů v závislosti na jejich finančních možnostech a pojistných potřebách.
 • Díky své finanční síle budujeme síť seminárních hotelů, které poskytují ideální zázemí pro školící účely a současně dotváří image naší firmy. V naší vzdělávací Akademii disponujeme skupinou více než 150 kvalifikovaných lektorů.
 • Dokážeme výhodně zhodnotit  vložené úspory za využití státních příspěvků a zisků finančních institucí (penzijní fondy, pojiš´tovny). Toto zhodnocení včetně daňových úspor z odpočitatelných položek od daňového základu činí dle konkrétních případů 6 – 13% p.a. (v závislosti na výši naspořených financí). Současně naplňujeme společenskou myšlenku spoření na stáří a zajištění života proti životním rizikům.
 • Naše společnost sjednala v České republice a na Slovensku k 31.12. 2005 téměř 1,500.000 smluv. Díky své velikosti a nezávislosti je respektována u svých obchodních partnerů a je schopna svým klientům - uživatelům kombinací finančních programů nabídnout jako nezávislá finanční poradenská firma vždy něco navíc. Tohoto faktu si jsou obchodní partneři vědomi a přistupují aktivně k nabízení nových podmínek finančních programů a služeb.
 • Naší snahou je vytvořit rodinám, které mají prostřednictvím spolupráce s naší společností sjednané finanční programy, pocit silného zázemí a  nabídnout jim kvalitní, bezplatný s spolehlivý servis (vyřizování administrativy u uzavřených finančních programů, přehlednou evidenci sjednaných smluv, tlak na snižování poplatků,  lepší průběh kapitálové hodnoty u exkluzívních ZFP produktů životního a důchodového pojištění, výhodné zhodnocení vložených financí do finančních programů, rychlé a kvalitní sjednání úvěrů ze stavebního spoření a hypoték, slevy na  majetkové pojištění, pomoc při řešení pojistných událostí,...). 
 • Jsme finančně zdravou akciovou společností s vysokým vlastním jměním a českým kapitálem, která je pružně řízena moderními principy na základě odsouhlasených stanov a ročně schvalovaného podnikatelského plánu.

Adresa
ZFP akademie,a.s.
17. listopadu 12
690 02 Břeclav
Tel.: ústředna  519 361 240
Fax: recepce   519 361 243
E-mailinfo@zfpakademie.cz
Více: ZFP akademie,a.s.

Kurzy

Kurzovní lístek: 18.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,680 24,760
USD 22,670 22,790
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články