Zruší se mateřská? Internetoví lobisté za zrušení rodičovské bojují

21. 11. 2013 – 22:38 | Životní styl | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Zruší se mateřská? Internetoví lobisté za zrušení rodičovské bojují
I když facebooková skupina nese všechny znaky úmyslné provokace a nepodařeného vtipu, řada uživatelů nemá pro takovýhle druh recese pochopení. A pořádně původce stránky a její fanoušky natírají. Foto:SXC, Text:MED | zdroj: NašePeníze.cz

Na Facebooku se objevila skupina, jejíž členové požadují zrušení výplaty mateřské. A na celou věc rozhodně nejdou v rukavičkách.

"Náš stát je na pokraji bankrotu. Proč? Protože liné matky s dětma nás ochuzujou o daně a peníze ze statní kasy. Jen kvuli matkam náš stát bankrotuje," píše se v záhlaví stránky, která už má víc než 500 členů.

Autor stránky "Jsme pro zrušení mateřské dovolené" například píše, jak za ním přišel kamarád, že potřebuje půjčit peníze. Prý proto, že většinu výplaty odvádí ženám na mateřské dovolené a sám nemá za co ani koupit jídlo.

Své argumenty podporuje i videem. Je na něm matka v báječném rozpoložení. Když ale zjistí, že přijel otec rodiny, udělá v domě nepořádek. Pak předstírá, že je velmi unavená. Jenže autor skupiny zapomněl dodat, že je vše nahrané:

I když facebooková skupina nese všechny znaky úmyslné provokace a nepodařeného vtipu, řada uživatelů  nemá pro takovýhle druh recese pochopení. A pořádně původce stránky a její fanoušky natírají.

Už to nehul trapáku! Ty si ale vymýšlíš s*ačky Si měl asi hodně blbé dětství, že tady vymýšlíš takové bláboly! Tak to mě dostalo, na většího ubožáka jsem ještě nenarazila. To jsou jen některé z reakcí žen a matek, které se objevují pod příspěvky o "líných" matkách, které berou peníze za nic.

Kurzy

Kurzovní lístek: 24.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,300 25,380
USD 23,280 23,400
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články