ČSOB: Hypotéky pro klienty s letní slevou

13. 7. 2010 – 20:25 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

ČSOB: Hypotéky pro klienty s letní slevou
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

ČSOB připravila pro své klienty po dobu letních prázdnin novinky, které se týkají účelových i neúčelových úvěrů a hypoték.

Každý, kdo si do konce srpna zřídí ČSOB Půjčku, má na výběr ze dvou benefitů. Klient může využít nabídku bezplatného zpracování půjčky nebo provedení mimořádné splátky úvěru bez poplatku. U hypotečních úvěrů mohou klienti využít letní slevu ve výši 0,2 % pro hypotéky s objemem od 2 milionů korun. Od 1. července také poklesly úrokové sazby u vybraných hypoték a nejnižší sazba u hypotečního úvěru do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti s fixací na 3 roky může činit pouze 4,69 %.

ČSOB vychází během letních měsíců vstříc všem svým klientům, kteří zvažují nějaký typ úvěru. Ať už se jedná o koupi auta, nemovitosti, vybavení bytu nebo pořízení dovolené, jsme připraveni reagovat na jejich požadavky a umožnit jim zvolit si pro ně nejvýhodnější benefit,“ řekla Ivana Bohatcová, výkonná manažerka segmentu Bydlení a úvěry ČSOB. „Z výzkumu, který jsme si nechali v nedávné době zpracovat, vyplývá, že více než polovina zájemců o úvěr hledá především rychlost a jednoduchost ve vyřizování úvěrů, což můžeme našim klientům určitě nabídnout,“ doplnila Ivana Bohatcová z ČSOB.

ČSOB poskytuje široké spektrum úvěrových produktů a služeb. Jedním z nich je i neúčelová ČSOB Půjčka na cokoliv. Klient má možnost si od banky vypůjčit prostředky až na 7 let. Úvěr lze získat i bez doložení účelu. Kromě letních výhod, sjednání půjčky zdarma nebo předčasné splacení bez poplatku, může žadatel standardně získat půjčku až do výše 600 000 Kč bez ručitele.

Pokud klient plánuje řešit svou bytovou situaci, nejlepším řešením pro něj bude ČSOB Hypotéka, kterou může použít na koupi, výstavbu, rekonstrukci či modernizaci svého bydlení. Banka klientovi zajistí pojištění nemovitosti i schopnosti splácet, odhad ceny nemovitosti i potřebné dokumenty z katastru nemovitostí. Poradci vše srozumitelně vysvětlí a pomohou, aby klient potřebné finanční prostředky získal včas.

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.6.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,710 24,830
USD 23,130 23,310
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články