Hypotéky GE Money Bank: Sazba 3,99 % a mimořádné splátky zdarma

25. 11. 2010 – 13:54 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Hypotéky GE Money Bank: Sazba 3,99 % a mimořádné splátky zdarma
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

GE Money Bank od 22. listopadu snižuje úročení hypoték, sazby nyní začínají již na 3,99% p.a., a to u fixací na 3 roky.

Navíc GE Money Bank letos na podzim přišla s řadou inovací, které vychází vstříc zájemcům o její hypotéky. Od září nabízí hypotéku s možností kdykoliv splácet předčasně úvěr pomocí mimořádných splátek bez poplatků a dále možnost uzavřít hypotéku zdarma – bez otevíracího poplatku.

„Rozšiřujeme podzimní nabídku hypoték a úrokové sazby začínají nyní na 3,99 %. Tato sazba je garantovaná pro hypotéky s fixací 3 roky ve výši od 2 mil. Kč,“ říká Marcela Lokajová, produktová manažerka hypoték GE Money Bank. „Pro klienty je navíc důležitá i volnost při splácení, proto jim umožňujeme získat hypotéku s možností předčasného splacení bez sankcí či hypotéky bez poplatku za zpracování, pokud si o ní požádají on-line tj. přes naše internetové stránky,“ říká Marcela Lokajová.

• Mimořádné splátky bez poplatků či sankcí
Od září GE Money Bank nabízí všem žadatelům o hypotéku možnost kdykoliv předčasně splácet úvěr na bydlení pomocí mimořádných splátek bez poplatků. Zdarma lze ročně splatit až 20 % výše hypotéky a ušetřit tak na úrocích. Nabídka se vztahuje na účelové hypoteční úvěry s hodnotou nad 2 miliony korun se zvoleným úrokovým obdobím neboli fixací 3, 5 nebo 10 let.

• Hypotéka on-line bez poplatku za zpracování
Hypotéka online (www.gemoney.cz/hypoteky) je komplexní nástroj na předběžné schválení hypotéky od GE Money Bank. Klientům umožňuje také zažádat o refinancování hypotéky nebo o hypotéku Naopak. Klienti GE Money Bank, kteří využijí Hypotéku online do konce roku a nejpozději do 28. února 2011 podepíší smlouvu, získají úvěr bez poplatku za zpracování a ušetří tak až 25 tisíc Kč. Akce se vztahuje na hypotéky s fixací na 3, 5 nebo 10 let.

 

 

• Garantované sazby
Proces získání hypotéky u GE Money Bank je zcela transparentní. Banka u svých hypoték poskytuje garantovanou úrokovou sazbu a klient si tak může na internetových stránkách během chvilky spočítat výsledné úročení svého úvěru. Stejně tak je možné na základě příjmů zjistit, jak vysoký úvěr může klient na své bydlení získat.

Hypotéka od GE Money Bank je omezena pouze spodní hranicí 300 000 korun a 80 % tržní ceny nemovitosti. Doba splácení se pohybuje od 5 do 30 let. V den splatnosti úvěru nesmí být žadateli více než 70 let. Úrokovou sazbu si lze zafixovat na dobu 1, 3, 5 a 10 let.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,610 24,710
USD 22,700 22,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články