Jarní akce na podporu nového bydlení od Hypoteční banky

16. 4. 2012 – 13:49 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Jarní akce na podporu nového bydlení od Hypoteční banky
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Hypoteční banka i letos na jaře přichází s výhodnou nabídkou pro ty, kteří si chtějí splnit sen o vlastním bydlení za pomoci hypotečního úvěru. Akční nabídka pro nové bydlení od Hypoteční banky se týká slevy z úrokové sazby o 0,20 % p.a. pro hypoteční úvěry od 70 do 100 % zástavní hodnoty nemovitosti a také zásadního snížení poplatku za zpracování hypotečního úvěru.

"Přestože byla letošní zima pro hypoteční úvěry mimořádně příznivá, jaro je pro trh vždy novým začátkem. Stejně tak může být i pro ty, kteří se rozhodnou řešit své bydlení koupí nebo výstavbou nové nemovitosti. Proto přicházíme se zvýhodněnou nabídkou, která zájemcům o nové bydlení usnadní cestu ke splnění jejich představ. Ke sjednání hypotečního úvěru mají v současné době výbornou startovací pozici. Úrokové sazby u hypoték jsou rekordně nízké a také nemovitosti si stále drží své nízké ceny," říká Vlastimil Nigrin, náměstek generálního ředitele pro věci obchodní z Hypoteční banky.

V rámci speciální jarní akce, kterou Hypoteční banka odstartovala začátkem letošního dubna, bude klientům na hypoteční úvěry od 70 do 100% s délkou fixace na 5 a 10 let poskytnuta sleva z úrokové sazby ve výši 0,20 % p. a. Akční nabídka se vztahuje na všechny hypoteční úvěry určené na koupi nebo výstavbu nové nemovitosti, jejíž kolaudace proběhla od 1. 1. 2010. Stejně tak je možné získat tuto slevu na rekonstrukce, pokud jsou hlavním účelem úvěru.

Dalším důvodem pro rychlé rozhodnutí může být i sleva z poplatku za zpracování úvěru, kterou nyní Hypoteční banka k vybraným hypotečním úvěrům poskytuje. Úvěry do 70 % zástavní hodnoty nemovitosti budou zcela bez poplatku za zpracování, úvěry do 85 % zástavní hodnoty nemovitosti budou s poplatkem sníženým na částku 2 000 Kč. Nově se tato nabídka týká nejen úvěrů s fixací úroků na 3 roky a 5 let, ale také fixace na 10 let.

Kurzy

Kurzovní lístek: 22.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,220 25,360
USD 23,300 23,480
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články