Mobilní operátoři už nabízejí i stavební spoření a bankovní služby

5. 12. 2011 – 11:00 | Banky | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Mobilní operátoři už nabízejí i stavební spoření a bankovní služby
Výhodou spolupráce jsou také různě propojené bonusy, Foto:SXC | zdroj: NašePeníze.cz

Raiffeisenbank spolupracuje s operátorem již delší dobu. Nově však bude možně si na čtyřech pobočkách Vodafone sjednat například stavební spoření, eKonto nebo kreditní kartu.

Vodafone začne na čtyřech svých pobočkách nabízet kromě telekomunikačních také bankovní služby Raiffeisenbank pod názvem „Vodafone Banka od Raiffeisenbank“. Součástí této nabídky bude i stavební spoření od Raiffeisen stavební spořitelny. „Zákazníci díky tomu získají nonstop kontrolu nad svým bankovním účtem přes SMS, možnost využití vkladových bankomatů a služby navíc zdarma,“ uvádí Tomáš Kofroň, tiskový mluvčí Raiffeisenbank.

Pilotní projekt poběží několik měsíců a pak se rozhodne, co bude dál. Zatím se na pobočkách bude nabízet například kreditní karta a spotřebitelský úvěr. Hypotéku si v dohledné době zákazníci Vodafon Banky nesjednají.

Za stavební spoření internet zdarma

Výhodou spolupráce jsou také různě propojené bonusy. Když si například sjednáte stavební spoření ve Vodafone Bank od Raiffeisenbank, získáte k němu tři měsíce internetu v mobilu zdarma. Klienti si také na pobočce budou moci sjednat Vodafone eKonto a Vodafone Podnikatelské eKonto u Raiffeisenbank, ke kterému při obratu 15 000 korun dostanou zákazníci každý týden jeden den volání zdarma v rámci sítě Vodafone. Těchto služeb a výhod budou moci využít jak noví, tak i stávající zákazníci Vodafone.

S bankami spolupracují všichni operátoři

Raiffeisenbank společně s Vodafone již nabízí kreditní kartu, která umožňuje získat volání o víkendu zdarma v rámci sítě. Vydání kreditky je zdarma, stejně tak i její vedení, ale jen tehdy, když s ní utratíte alespoň pět tisíc korun za měsíc. Pokud bude vaše útrata nižší, vyjde vás karta na 45 korun měsíčně, tedy na 540 korun ročně.

„Spojení služeb Raiffeisenbank a Vodafonu přinese zákazníkům kromě výhod za věrnost v podobě produktů zdarma a kontroly každé transakce přes bezplatné SMS také úsporu času, protože budou mít poprvé služby operátora i banky na jednom místě,“ říká Martin Pejša, ředitel prodeje nefiremním zákazníkům Vodafone.

Ani ostatní operátoři se nedají zahanbit. „T-Mobile již od roku 2008 spolupracuje s Komerční bankou a nabízí svým zákazníkům T-Mobile Bonus kreditní kartu. Další možnosti na trhu pochopitelně monitorujeme,“ uvádí Jiří Janeček z externí komunikace T-Mobile.

O2 zase spolupracuje se Citibank a vydávají O2 Citi kreditní kartu. V rámci této kreditky můžete získat až 20 % sleva na služby O2, 20 % kreditu navíc ke každému dobití a automatická platba vyúčtování za mobilní služby.

-Monika Hrušová | Více podrobností na Hypoindex.cz

Kurzy

Kurzovní lístek: 22.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,220 25,360
USD 23,300 23,480
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články