Naše stravenka je benefit se spoustou výhod

9. 1. 2018 – 15:14 | nasepenize | Inzerce

Naše stravenka je benefit se spoustou výhod
zdroj: tisková zpráva

Naše stravenka nabízí výhodné podmínky pro všechny strany. Pro zaměstnavatele nulovou provizi při objednání, pro zaměstnance možnost platit v restauracích a prodejnách Lidl a Kaufland a pro restaurace nízkou provizi při proplácení, pouze 2,5 %. 

Naše stravenka však přináší další výhody jak pro firmy, tak pro zaměstnance. Zaměstnavatelé jistě ocení nulovou provizi při objednání, kterou Naše stravenka poskytuje všem firmám, bez ohledu na počet zaměstnanců nebo velikost firmy. Firmy dále jistě uvítají rychlou a jednoduchou objednávku online, nonstop přehled o stavu objednávky a historii objednávek, doručení stravenek v obálkách pro jednotlivé zaměstnance, širokou paletu nominálních hodnot, včetně daňově nejvýhodnější stravenky pro rok 2018, která je 118 Kč a zákaznickou podporu v případě dotazů na telefonu i e-mailu. Objednávky pak mohou firmy dělat dle potřeby, například i na několik měsíců dopředu.

Zaměstnanci pak mohou kromě široké sítě restaurací a provozoven rychlého občerstvení nakupovat za stravenky i v řetězcích Lidl a Kaufland. Při platbě za potraviny a nealkoholické nápoje mohou použít až 10 kusů stravenek, pokladní systémy obou řetězců nákup samy rozdělí na zboží, které lze stravenkami platit a na ostatní sortiment.  

Akceptační místa se neustále rozšiřují, kromě 363 prodejen Lidl a Kaufland se dá stravenkou platit již ve více než 3 000 restauracích, jídelen a provozoven rychlého občerstvení po celé České republice. Další restaurace rychle přibývají každý týden. Seznam akceptačních míst je zveřejněn na webu https://www.nasestravenka.cz/zamestnanec. Obchodníci Naší stravenky jsou rovněž schopni zasmluvnit restaurace na míru, dle požadavku firem nebo zaměstnanců. 

Hlavní benefity Naší stravenky:

  • 0 Kč provize pro zaměstnavatele
  • možnost platit v restauracích a v prodejnách Lidl a Kaufland
  • pro restauratéry nejnižší provize na trhu 2,5 % 

Více informací na www.nasestravenka.cz

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Kurzovní lístek: 23.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,630 24,750
USD 22,820 23,000
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články