Články autora: Inzerce

nasepenize

Tipy na přivýdělky k zaměstnání

Potřebujete si ke své stálé práci vydělat ještě další peníze? Při výběru tipů přivýdělků máte mnoho možností. Jestli vás žádná nenapadá, nechte se inspirovat následujícími tipy. Uvidíte, že alespoň jeden z nich vás určitě zaujme.
Komerční sdělení

Jak si vybrat fér půjčku

Průvodce světem půjček. Zjistěte, jak se v nabídkách rychle zorientovat. Přinášíme 6 tipů, jak si vybrat půjčku a nespálit se.
nasepenize

Jak fungují adventní kalendáře v online casinech

Věděli jste, že existují i jiné adventní kalendáře, než ty s čokoládou? Některé najdete dokonce na internetu a především v online casinech. Podívejte se, co v nich lze získat.
Komerční sdělení

Faktura online: jak rychle ji vystavíte?

Fakturování považuje většina podnikatelů za nevyhnutelnou administrativu, která jim bere spoustu času. Kdyby však vyzkoušeli fakturaci online, vyřídili by vše mnohem rychleji.
Komerční sdělení

Jaký dodavatel energií má dnes nejlepší ceny? Srovnali jsme pro vás ceny za MWh plynu a elektřiny

Denní teploty s příchodem zimního období klesají a domácnosti tak naplno řeší téma vysokých cen energií. Na srovnam.cz jsme pro vás proto připravili aktuální srovnání nabídek u největších dodavatelů energií.
Komerční sdělení

Na pobočku už nemusíte: Založte si účet online

Založení účtu online ještě před pár lety znělo jako sci-fi. Dneska už vás ale na pobočku banky bezdůvodně nikdo nepožene. Založit si nový bankovní účet je tak otázka pár minut a zvládnete to odkudkoli. Přečtěte si, jak založení účtu online probíhá, co k tomu potřebujete a za jak dlouho můžete účet začít používat.
Komerční sdělení

Mikroúvěr je dnes velmi oblíbeným řešením pro nečekané výdaje

Krátkodobá půjčka je v moderní době velkým favoritem, prim hraje hlavně její rychlost!
Komerční sdělení

Aktuálně: Jak v domácnosti ušetřit na energiích

Ceny elektřiny a plynu jsou na historických maximech a pokud za tyto energie nechcete utratit celou měsíční výplatu, musíme se pokusit snížit tyto výdaje na minimum. Ušetřit na energiích není tak složité, když víte jak na to. Pojďte se spolu s námi podívat na několik tipů, jak při běžných domácích činnostech uspořit maximum.

Kurzy

Kurzovní lístek: 28.1.2023 Exchange s.r.o.

EUR 23,750 23,850
USD 21,900 22,000
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma