Články autora: Inzerce

Komerční sdělení

Jak zajistit dětem šťastný důchod? Penzijkem! Nyní s bonusem 1 000 Kč

Věříte, že vám státní penze bude v důchodu stačit? Nebo si stejně jako dalších 4,5 milionu Čechů spoříte? A víte, že na penzi můžete spořit i dětem? S KB Penzijní společností navíc nyní za dětské penzijko získají děti do startu 1 000 korun.
Komerční sdělení

Jak ušetřit peníze výběrem toho správného šatníku

Naše šatní skříň se obvykle skládá z mnoha základních částí oblečení. Obvykle tu najdeme kalhoty, košile, trička, sukně a kabáty, a samozřejmě také boty. Jsou vybrány tak, aby odrážely náš osobní styl. Přesto se nám často stává, že tak trochu nevíme „co na sebe.“
Komerční sdělení

3 tipy, jak efektivně ušetřit v kanceláři

Jak snížit náklady na provoz kanceláře a nejlépe trvale? Možná jednodušeji, než byste čekali! Inspirujte se našimi 3 tipy, jak na úsporu v kanceláři. Kde všude můžete ušetřit a co nakupovat ve velkém? Vrhněte se s námi na malé změny, které vám upraví rozpočet k vaší spokojenosti.
Komerční sdělení

Vyplatí se investiční byty? Co rozhoduje?

Máte volné finance a přemýšlíte, jak je nejlépe využít? Vlastní bydlení máte, na účtu je nechcete nechat jen tak ležet, tak vás možná napadlo koupit si investiční byt. Koupě bytu na investici je prý výhodná a na žebříčku popularity poráží i investici do zlata a drahých kovů. Je to ale opravdu tak výhodné?
Komerční sdělení

Vytvořte si přehledný životopis zdarma díky praktickým šablonám

Napsat životopis mnohdy vůbec není jednoduché. Nejenže je třeba přehledně sepsat důležité informace o vás, ale životopis by měl mít také určitou grafickou podobu. Právě ta totiž dokáže na první pohled zaujmout.
Komerční sdělení

Při topení kvalitními dřevěnými briketami ušetříte

Topíte doma briketami? A znáte všechny jejich výhody? Dovolte nám, abychom vám představili hlavní výhody briket a poradili vám, co udělat s popelem. Možná jste totiž doposud netušili, jak je topení briketami výhodné.
Komerční sdělení

Dopravním nehodám nelze zcela předejít, jde však snížit pravděpodobnost jejich vzniku

Dle statistik bylo za rok 2020 evidováno o téměř 13 tisíc nehod méně oproti předchozímu roku. Zní to jako skvělá zpráva, ale i navzdory citelnému zlepšení je celkový počet stále znepokojující. Za prudký pokles navíc vděčíme pandemii – jezdilo se mnohem méně než obvykle. I tak se vloni na silnicích odehrálo téměř 95 tisíc nehod, jejichž následkem zemřelo 460 osob. Dalších 1807 si odneslo těžké zranění. Kdyby se každý řidič zamyslel nad svým stylem jízdy a choval se za volantem zodpovědněji, statistika by byla rázem o něco veselejší.
Komerční sdělení

5 rad, jak ušetřit na dovolené v Chorvatsku

Chorvatsko už dávno nepatří mezi nejlevnější lokality pro dovolenou. Ceny v restauracích i hotelech se zvyšují, a to může pro početnější rodinu znamenat velké výdaje navíc. Proto jsme si pro vás připravili hned několik rad, díky kterým si Jadran dostatečně užijete i bez předchozího zavařování jídla do sklenic.

Kurzy

Kurzovní lístek: 27.10.2021 Exchange s.r.o.

EUR 25,670 25,770
USD 22,160 22,300
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma