ON-LINE půjčka Cetelem – rychle, transparentně a bez poplatků

12. 10. 2009 – 13:47 | Komerční sdělení | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

ON-LINE půjčka Cetelem – rychle, transparentně a bez poplatků
FOTO: SXC | zdroj: NašePeníze.cz

ON-LINE půjčka Cetelem nabízí pro financování Vašich přání tři velké výhody: vše vyřídíte rychle, naprosto transparentně a navíc ušetříte na poplatcích!


On-line žádost na několik minut a s okamžitým výsledkem posouzení

Nejprve si pomocí on-line kalkulačky nastavíte takové parametry půjčky, které Vám nejvíce vyhovují. Výpočtem pak zjistíte všechny podstatné informace: měsíční splátku, úrokovou sazbu, RPSN.

Vlastní podání žádosti o půjčku následně spočívá v krátkém on-line dotazníku, který Vám nezabere opravdu více než jen pár minut a můžete si ho kdykoli vyplnit v klidu a pohodlí domova.

Po odeslání on-line žádosti získáte ihned výsledek předběžného posouzení Vaší žádosti o půjčku. Pro konečné posouzení žádosti o půjčku stačí už jen doručit podepsanou smlouvu  spolu s několika základními doklady. Dokumenty lze poslat poštou nebo je osobně zanést na některou z našich poboček.

Pro finální schválení žádosti o půjčku platí jednoduché pravidlo: čím rychleji k nám potřebné doklady doručíte, tím rychleji se dozvíte finální rozhodnutí.

Jak si půjčku nastavíte, takovou ji dostanete

ON-LINE půjčka CETELEM je transparentní a srozumitelná pro každého. Jaké parametry si v on-line žádosti sami nastavíte, takové parametry budou přesně uvedeny na smlouvě. Nedočkáte se tak nepříjemného překvapení dodatečným navýšením měsíční splátky o další poplatky nebo změnou úrokové sazby.

Ušetřete na poplatcích

ON-LINE půjčka CETELEM je poskytována zcela bez poplatků za vyřízení půjčky a vedení úvěrového účtu.

Přesvědčte se sami o výhodách o ON-LINE půjčky CETELEM.  Více informací a on-line kalkulačka na www.cetelem.cz/online-pujcka.


Kurzy

Kurzovní lístek: 9.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,320 24,400
USD 22,590 22,710
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články