Komerční sdělení

Komerční sdělení

Modernizace interiéru zvýší vaše pohodlí i hodnotu nemovitosti

Renovace interiéru je velmi důležitá v domech i bytech. Nejen, že se vám bude mnohem lépe žít a budete v prostředí, které se vám doopravdy líbí, ale také zvýšíte hodnotu své nemovitosti. Změny můžete samozřejmě udělat také v nájmu, ale nesmíte zasahovat do zdí, podlahy nebo vybavení kuchyně a koupelny. Majitelé nemovitosti mají mnohem větší možnosti, jak renovaci provést.
Komerční sdělení

Ubytování v Nízkých Tatrách spojuje luxus s ekologií

Hledáte dokonalé místo pro svou další dovolenou a chtěli byste jet na Slovensko? Investujte své peníze moudře a užijte si svůj odpočinek naplno. Není nic jednoduššího, než odjet k našim sousedům a užít si týden nebo dva plné přírody, pohody a luxusu. Právě to chce mnoho lidí, ale neví, kde hledat. Jestli plánujete jet do Nízkých Tater, hledat již nemusíte.
Komerční sdělení

Formální stránka diplomové práce je důležitější, než si myslíte

Obsah vysokoškolské práce je pochopitelně nejdůležitější. Hodně lidí ale zapomíná na stylistiku a formu celé práce. Také tato část je velmi důležitá a komise ji bude posuzovat. Proto se musíte soustředit nejen na své odborné názory a důkazy, ale také na to, jak celý text vypadá. Ne každý na to stačí sám, ale naštěstí existuje pomoc. Vždy byste měli myslet na prvky, jako je:
Komerční sdělení

Slovníček obchodních pojmů: Co znamená BDR, SDR, AE nebo lead generation?

Cítíte, že vám bije srdce pro „obchodničinu“ a chcete se stát tím nejlepším ve svém oboru? B2B sales je poměrně náročná disciplína, která vyžaduje řadu znalostí a dovedností. V článku vás zasvětíme do obchodního názvosloví. Vysvětlíme vám i řadu zkratek a pojmů, které vám teď možná připadají zvláštní, ale jako obchodník byste je měli znát.
Komerční sdělení

Solární energie: Jak baterie umožňují využívání solární energii i po západu slunce a v oblačných dnech

Solární energie se po celém světě stává stále populárnějším zdrojem pro výrobu elektřiny. Energie ze slunce se řadí mezi obnovitelné zdroje, i tak jeho využití čelí určitým překážkám – denní době a počasí. Slunce totiž nesvítí nepřetržitě. Ovšem díky baterii lze prodloužit dobu využití sluneční energie, což umožňuje efektivnější naplnění solárního potenciálu a snižuje závislost na tradičních zdrojích energie.
Komerční sdělení

Chcete investovat do zlata? Zlaton garantuje nejnižší cenu za gram

Plánujete rozšířit své investiční portfolio o produkt, který i v nejhorších dobách neztrácí hodnotu, přináší zajímavé zhodnocení a můžete ho mít neustále u sebe? Zlaton přichází s férovým řešením.
Komerční sdělení

Půjčka pro živnostníky nabízí rychlou pomocnou ruku

Je aktuálním tématem finanční injekce pro vaše podnikání? Pokud jste na začátku kariéry, je nutné investovat do sebepropagace. A jestli máte před sebou další výzvy, rozhodně nelze čekat na jednom místě, jinak vás předběhne konkurence. Vyřízení krátkodobého úvěru musí být naprosto jednoduché. OSVČ totiž nemají času nazbyt a nechtějí trávit čas na pobočkách, kde by čekali na makléře. Online cesta je proto mnohem lepším řešením takových situací. Jaká částka je tedy připravena? A jaký splátkový kalendář si lze vybrat? Velkou výhodou je zde variabilita, na své si tedy přijde každý žadatel.
Komerční sdělení

Půjčka před výplatou může mít řadu různých podob

Malá finanční injekce, která vám pomůže se složenkami nebo různými dalšími výdaji? Cesta je snadná, vůbec nemusíte na pobočku, vše podstatné se totiž odehraje v online prostoru. Minimum podmínek, velmi rychlá platba a krátká smlouva, to jsou základní poznávací znaky moderní půjčky. Pokud tedy potřebujete peníze na nákup nebo musíte zaplatit mobilní paušál, stačí vyplnit krátkou žádost. Nikdo se nebude ptát na vaše důvody, další velkou výhodou je flexibilní splátkový kalendář. Jinak řečeno, prodloužení termínu splatnosti za poplatek je k dispozici. Teď už zbývá jediné, vybrat si konkrétní částku, která vám vyhovuje a také lhůtu splatnosti.

Kurzy

Kurzovní lístek: 13.4.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,270 25,370
USD 23,700 23,820
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma