Komerční sdělení

Komerční sdělení

Jak si vybrat fér půjčku

Průvodce světem půjček. Zjistěte, jak se v nabídkách rychle zorientovat. Přinášíme 6 tipů, jak si vybrat půjčku a nespálit se.
Komerční sdělení

Faktura online: jak rychle ji vystavíte?

Fakturování považuje většina podnikatelů za nevyhnutelnou administrativu, která jim bere spoustu času. Kdyby však vyzkoušeli fakturaci online, vyřídili by vše mnohem rychleji.
Komerční sdělení

Na pobočku už nemusíte: Založte si účet online

Založení účtu online ještě před pár lety znělo jako sci-fi. Dneska už vás ale na pobočku banky bezdůvodně nikdo nepožene. Založit si nový bankovní účet je tak otázka pár minut a zvládnete to odkudkoli. Přečtěte si, jak založení účtu online probíhá, co k tomu potřebujete a za jak dlouho můžete účet začít používat.
Komerční sdělení

Mikroúvěr je dnes velmi oblíbeným řešením pro nečekané výdaje

Krátkodobá půjčka je v moderní době velkým favoritem, prim hraje hlavně její rychlost!
Komerční sdělení

Aktuálně: Jak v domácnosti ušetřit na energiích

Ceny elektřiny a plynu jsou na historických maximech a pokud za tyto energie nechcete utratit celou měsíční výplatu, musíme se pokusit snížit tyto výdaje na minimum. Ušetřit na energiích není tak složité, když víte jak na to. Pojďte se spolu s námi podívat na několik tipů, jak při běžných domácích činnostech uspořit maximum.
Komerční sdělení

Úvěr na auto pro podnikatele: Vše, co o něm potřebujete vědět

Rozjeli jste vlastní podnikání a potřebujete k němu auto? Vezměte si na něj úvěr. A pokud potřebujete víc informací, abyste se pro něj rozhodli, přečtěte si o něm vše, co by vás mohlo zajímat.
Komerční sdělení

Víte, jak ušetřit na jídle? Máme pro vás několik tipů!

Potraviny, služby, energie a mnoho dalších věcí zdražuje. Mnozí z nás už si zoufají, jiní se ptají, kam až mohou ceny vyšplhat? Budeme mít z čeho zaplatit energie a koupit jídlo? Právě tyto dvě věci zrovna moc ošidit nejdou. Ano, sice můžeme o stupínek snížit teplotu v místnosti, ale jídlo? Jak ušetřit na něm?
Komerční sdělení

Co je faktoring a jaké můžete využít alternativy?

Jak získat peníze na rozvoj nebo vyrovnání cashflow? Bankovní půjčka nemusí být jediným řešením. Alternativou může být například faktoring, který dnes pomáhá i menším podnikatelům a živnostníkům. Co přesně to je, kde ho čerpat a jaké další možnosti financování podnikatelé v dnešní době mají?

Kurzy

Kurzovní lístek: 31.1.2023 Exchange s.r.o.

EUR 23,830 23,950
USD 21,970 22,150
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma