ON-LINE půjčka Cetelem – výhodná a transparentní

6. 7. 2009 – 1:01 | Komerční sdělení | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

ON-LINE půjčka Cetelem – výhodná a transparentní
Foto:SXC | zdroj: NašePeníze.cz

ON-LINE půjčka Cetelem představuje možnost pro financování Vašich plánů, naprosto transparentní a bez skrytých poplatků. A navíc je výhodná: nyní 150 000 Kč za 2 950 Kč měsíčně!

--- komerční sdělení ---

Půjčka je jednou z možností, jak financovat své přání a projekty. Pro výběr nejvhodnějšího úvěru je dobré udělat si přehled napříč poskytovateli. Internet pak nabízí mnoho možností pro srovnání jednotlivých nabídek. Často se však setkáte s informacemi o parametrech půjčky začínajících „od“, u kterých je velmi obtížné zjistit, jaké vlastně budou finální náklady spjaté s úvěrem.

ON-LINE PŮJČKA Cetelem představuje možnost pro financování Vašich plánů, naprosto transparentní a bez skrytých poplatků.

On-line kalkulačka pro snadné nastavení parametrů

Díky on-line kalkulačce si můžete nastavit parametry Vaší půjčky přesně podle Vašich potřeb a možností. Na výběr máte délku splácení od 6 do 84 měsíců, popřípadě stačí zadat maximální možnou měsíční splátku a kalkulačka Vám automaticky vypočte příslušnou délku.

Žádné dodatečné navýšení měsíční splátky

Výpočtem v on-line kalkulačce získáte všechny podstatné informace o půjčce - měsíční splátku, úrokovou sazbu, RPSN. Parametry, které si v kalkulačce nastavíte, jsou konečné a v průběhu schvalovacího procesu již nedojde k jejich změně. Nemusíte se tak obávat žádných dodatečných poplatků ani navýšení úrokové sazby. Ve výsledné měsíční splátce je navíc zahrnuto také pojištění schopnosti splácet pro případ nenadálých situací.

On-line žádost bez poplatků

ON-LINE půjčka Cetelem je poskytována bez poplatků za uzavření smlouvy nebo vedení účtu.

Speciální letní nabídka!

Do 31. 7. 2009 máte navíc možnost získat 150 000 Kč se zvýhodněnou měsíční splátkou 2 950 Kč. Uvedená splátka platí pro délku splácení 72 měsíců, RPSN 12,92.

Více informací na http://www.cetelem.cz/osobni-pujcka.


Kurzy

Kurzovní lístek: 28.11.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,330 24,450
USD 22,200 22,380
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články