PFČP klientům připomíná: Snižte si daně až o 1 800 korun

14. 12. 2010 – 22:45 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

PFČP klientům připomíná: Snižte si daně až o 1 800 korun
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Klienti Penzijního fondu České pojišťovny mohou letos opět ušetřit na daních až 1 800 korun a fond jim v rámci služby Daňový servis aktivně radí, jak na to.

Penzijní fond České pojišťovny informuje klienty formou dopisu s kalkulovanou optimální výší doplatku pro maximální daňový odpočet. Na adrese www.danove-ulevy.cz mohou klienti provést všechny potřebné kroky k optimalizaci svého daňového přiznání za letošní rok.

Penzijní fond České pojišťovny maximálně zjednodušuje administrativní povinnosti spojené s daňovým odpočtem. „Klientům tradičně posíláme předvyplněné formuláře a pro velký úspěch z minulého roku pokračujeme s dynamickou webovou službou na adrese www.danove-ulevy.cz,“ řekl Libor Pergl, ředitel pro obchod a marketing Penzijního fondu České pojišťovny. Z celkového počtu 1,17 milionu klientů jich připravený formulář obdrží 350 tisíc.

„Daňové úlevy jsou čím dál více využívanou výhodou penzijního připojištění. Za dvacet let pravidelného využívání těchto odpočtů klient dostane na ruku až 36 000 korun,“ zdůraznil Libor Pergl dlouhodobou výnosnost penzijního připojištění.

Klientům, kteří chtějí daňové úlevy penzijního připojištění využívat automaticky každý rok, fond doporučuje aktivaci služby Daňový servis. Po jejím sjednání pak pouze stačí do konce roku doplatit částku potřebnou k daňovému odpočtu. Službu lze sjednat telefonicky na klientské lince 840 111 280, e-mailem, na všech pobočkách České pojišťovny nebo s finančním poradcem.

Kurzy

Kurzovní lístek: 28.11.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,310 24,430
USD 22,190 22,370
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články