S kreditní kartou lze na slevách ušetřit tisíce

- Tiskové zprávy autor: Redakce NašePeníze.cz

Všichni držitelé kreditních karet Cetelem mají možnost ušetřit na slevách tisíce korun.

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv

Cetelem, člen mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas Personal Finance, navíc od 1. března 2010 opět rozšířil síť spolupracujících firem, u kterých lze uplatnit slevy až do výše 40 %.

„Češi mají stále větší zájem o klubové výhody spojené s využíváním kreditních karet, proto jsme letos opět rozšířili síť obchodníků o další tři partnery,“ sdělil Ing. Tomáš Siegler za Správu marketingu a komunikace společnosti Cetelem, a doplnil: „Věrnostní program Cetelem Klub nabízí klientům zajímavé slevy u širokého spektra partnerů od vstupenek do kina, nákupu brýlí či kosmetiky, předplatného časopisů, až po slevy na zahraniční a tuzemské zájezdy.“ Pro získání slevy stačí, aby klient u obchodníka kartu předložil či jí zaplatil.

Do věrnostního programu přibyl od letošního března internetový e-shop GiftZone (www.giftzone.cz), který nabízí 15% slevu na dárkové předměty, bytové doplňky a jiné originální dárky. Společnost VIVANTIS nabízí, vedle stávajících slev v e-shopech www.parfemy.cz, www.prozdravi.cz, www.krasa.cz a www.hodinky.cz, také 10% slevu na nákup šperků v e-shopu www.sperky.cz. Značkové parfémy a kosmetiku světových značek za výborné ceny a ještě navíc s 15% slevou je možné nakoupit u dalšího nového obchodníka, El Nino (www.elnino.cz). Dlouhodobý partner Window Holding, výrobce a prodejce plastových a dřevěných oken a dveří VEKRA, zvýšil pro členy Cetelem Klubu slevu z 33 % na rovných 40 %.

Přehled dalších výhod kreditních karet Cetelem:
• zdarma pojištění prodloužené záruky
• až 150 Kč za měsíc jako odměna za nákupy
• 0% úrok až 50 dní na nákupy placené kartou
• on-line obsluha úvěrového účtu v Klientské zóně na www.cetelem.cz
• 0 Kč poplatek za vydání Virtuální karty pro bezpečné platby na internetu
• 0 Kč poplatek za výběr hotovosti na pokladně ve vybraných prodejnách (Cashback)
• 0 Kč poplatek za platby kartou v prodejnách, a za převody peněžních prostředků na bankovní účet
• 0 Kč poplatek za opakované vystavení karty nebo PIN kódu

Tagy: slevy Cetelem kreditní karta klubové výhody