Společnost EXCHANGE s.r.o získala povolení k činnosti platební instituce

20. 6. 2011 – 19:56 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Společnost EXCHANGE s.r.o získala povolení k činnosti platební instituce
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Směnárna Exchange, poskytující své služby v centru Prahy v ulici Kaprova, patří objemem provedených směn mezi největší směnárny v Praze a řadí se i k největším nebankovním platebním institucím v České republice.

Dne 13. dubna získala jako jeden z prvních bývalých devizových obchodníků Povolení ČNB k činnosti platební instituce, bez kterého není možné od 1. května 2011 nabízet služby bezhotovostního obchodování s cizí měnou. Splněním náročných podmínek transformace na platební instituci společnost nejenže potvrdila důvěru vloženou klienty v kvalitní a ověřené služby devizového obchodování, ale také upevnila své postavení významného poskytovatele bezhotovostních obchodů s cizí měnou.

Jako platební instituce vyhověla společnost EXCHANGE s.r.o. všem náročným požadavkům daných zákonem o platebním styku a může tak bez přerušení navázat na svou dosavadní činnost devizového obchodníka. Tisíce spokojených zákazníků tak mohou využívat platební služby s vědomím, že je s jejich prostředky dobře a zodpovědně nakládáno.

Směnárna EXCHANGE
  zaměstnává tým 25 odborníků na hotovostní i bezhotovostní obchody, kteří jsou 362 dnů v roce připraveni vyhovět v maximální míře náročným požadavkům klientů. Aby mohly být všechny služby naprosto dokonalé, spolupracuje společnost navíc s téměř desítkou dalších externích subjektů od poskytovatelů informační infrastruktury až po bezpečností agentury.

Bezpečí zaměstnanců a klientů chrání nejrozsáhlejší kamerový systém, s jakým se lze u nebankovní směnárny setkat. Pomáhá při dohledu nad kvalitou služeb, při řešení reklamací i v odhalování trestné činnosti v okolí provozovny.

EXCHANGE s.r.o. se tak stává univerzálním synonymem pro výhodnou a bezpečnou směnu cizích měn.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 7.10.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,480 24,600
USD 24,970 25,150
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články