Student Agency bude jezdit mezi Prahou a Hradcem Králové

18. 9. 2009 – 13:03 | Naše peníze | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Student Agency bude jezdit mezi Prahou a Hradcem Králové
Foto: Student Agency | zdroj: NašePeníze.cz

Žluté autobusy firmy Student Agency nabídnou své pohodlí i zajímavé ceny také pasažérům na lince mezi Hradcem Králové a Prahou. Zákazníky chce Student Agency přilákat nejen svým pohodlím, ale také zajímavými cenami u kreditních jízdenek. Uvedl to server iDNES.cz.


Žluté autobusy Student Agency budou podle iDNES.cz jezdit z autobusového nádraží na Černém Mostě. Měli by tak nabídnout rychlejší spojení, neboť ostatní konkurenční spoje vyjíždí z Florence a ztrácí čas často ucpanou cestou přes Prahu.

- České dráhy útočí na linku Student Agency do Drážďan

Základní jízdné by mělo stát 90 korun.Student Agency podle Jančury výrazně zlevní jízdné na kreditových jízdenkách, zřejmě až k padesáti korunám. \"Je to kvůli tomu, abychom lidi naučili kupovat si jízdenky tímto způsobem,\" vysvětlil.

Autobusy by měly začít jezdit na nové lince od 2. listopadu 2009.

Firmu Student Agency založil Radim Jančura ještě jako student 4. ročníku brněnské techniky (VUT) v roce 1993 s investicí 5 000 Kč. Do dnes je stále jediným majitelem firmy, která provozuje autobusové linky, investuje v železniční dopravě, a prodává letenky. Student Agency je také zprostředkovatelem jazykových kurzů a pracovních pobytů v zahraničí.

Kurzy

Kurzovní lístek: 7.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,280 24,400
USD 22,510 22,690
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články