Ženy řidičky jsou nekonfliktní, výjimky potvrzují pravidlo

29. 7. 2010 – 15:08 | Tiskové zprávy | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Ženy řidičky jsou nekonfliktní, výjimky potvrzují pravidlo
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Internetový magazín „Žena v autě“ v posledních měsících realizoval další z řady anket určenou pro všechny ženy – řidičky.

Anketou bylo osloveno celkem 4 526 registrovaných čtenářek internetového magazínu Žena v autě a celkem 676 žen se aktivně do ankety zapojilo. Anketa ukázala následující:

Nadpoloviční většina žen se v autě nehádá. Jak polovina z nich uvedla, raději nikam nevyjedou, než aby strávily hádku v autě při jízdě. Výjimka však potvrzuje pravidlo, pětina žen na sebe prozradila, že se v autě při řízení hádá velmi často.

Ženy se drží hesla moudřejší ustoupí
Více než polovina žen o sobě prohlašuje, že pokud jede v levém pruhu na dálnici maximální dovolenou rychlostí a jedoucí auto podrážděně bliká a je v těsné blízkosti, zůstávají klidné, nerozčilují se a uvolní raději cestu. Existují ale i řidičky provokatérky, čtvrtina žen je totiž schopná v takové situaci problikávající řidiče pořádně pozlobit a pohrozit zašlápnutím brzdy.

Ženy radí mužům - pokud je to na místě
Ženy radí mužům pokud cítí, že na to mají muži náladu. Téměř polovina žen partnera, který řídí, ráda nanaviguje a poradí, aby jel podle pravidel. Třetina žen radí partnerovi při řízení pravidelně. Třetina žen by partnerovi nikdy neporadila, jelikož by to podle jejich slov skončilo špatně.

Anketa na www.zenavaute.cz
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 20.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,130 25,210
USD 23,100 23,200
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články