3 tipy na skvělé luxusní byty v Praze

10. 2. 2020 – 12:57 | Komerční sdělení | Inzerce | Diskuze:

3 tipy na skvělé luxusní byty v Praze
zdroj: tisková zpráva

Uvažujete o bydlení v Praze? Hlavní město nabízí spousty zajímavých příležitostí. Vybírat si lze byty v mnoha různých podobách. Pokud toužíte po luxusu, rozhodně se vyplatí vsadit na prostorné bytové jednotky, které se byly postaveny v rámci nových developerských projektů, případně jde o kompletně restaurované objekty. My vám v následujících řádcích dáme hned 3 tipy na luxusní byty v hlavním městě.

Garden House 4+kk v Praze Bubenči

Naším prvním tipem na luxusní byty v Praze je moderně řešený byt ve známé pražské diplomatické čtvrti Bubeneč. Samotný rezidenční objekt se nachází hned u parku Stromovka a je doslova zaplaven všudypřítomnou zelení. Byt je umístěn v přízemí budovy a nabízí plochu 256 m² a terasu o rozloze 90 m². Navíc budou mít k dispozici uživatelé bytu také velkou zahradu s plochou 208 m² a sklep či parkovací místa. Jinak se v interiéru nachází vstupní hala, dvě další haly a tři ložnice a obří obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. Nechybí ani tři koupelny, dvě šatny a spíž, komora či prádelna.

Penthouse 4+kk v Praze 7 - Troji

Nádherná příroda, ticho a luxus. Všechno toto se mísí v krásném bydlení v pražské Troji. Výbornou volbou je penthouse, který se řadí mezi nedílné součásti luxusního rezidenčního projektu. Ten je složen z celkem 13 objektů. Uchvátí vás už jenom dobové renesanční nádvoří, které uzavírá kovová brána. Samozřejmostí je nepřetržitá recepce u objektu. K dispozici jsou také dvě garážová stání. Jinak samotné výhledy z residence dokážou uhranout každého.

Byt 4+kk v Praze 1 na Malé Straně

Za zmínku jistě stojí také krásný půdní byt s klimatizací, jenž se vyznačuje unikátní trámovou konstrukcí. Situován je ve 2. patře barokní budovy po rekonstrukci. Ta je vyvedena v originálním venkovském stylu. Lokalita poblíž Malostranského náměstí je optimální i z hlediska dosahu centra hlavního města. Více informací o developerských projektech najdete na Homeland.cz.

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Kurzovní lístek: 24.9.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,590 24,710
USD 25,230 25,410
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články