Benefitka – papírovým stravenkám odzvonilo

16. 1. 2018 – 12:15 | Komerční sdělení | Inzerce

Benefitka – papírovým stravenkám odzvonilo
zdroj: tisková zpráva

V dnešní době je pracovní trh přesycen zajímavými pracovními nabídkami. Také proto společnosti investují nemalé částky do spokojenosti a motivace svých zaměstnanců. A právě pro náročné zaměstnavatele, kteří chtějí prostředky vynaložené na zaměstnanecké benefity zúročit efektivně, je tu nová Benefitka.

Revoluce v zaměstnaneckých benefitech

Platební karta Benefitka představuje jedinečný moderní nástroj pro správu zaměstnaneckých benefitů, jako jsou stravenky nebo volnočasové aktivity (například dovolená, lékárna, masáže, lístky do kina, sportovní vyžití a mnoho dalšího). Na jediné kartě má zaměstnanec veškeré své benefity. Ty může přitom využít na mnohem více místech než u běžných papírových poukázek nebo stravenek – stačí, aby prodejce disponoval terminálem pro platbu kartou MasterCard. Zaměstnanci již nemusí složitě zjišťovat, zda provozovatel jednotlivé stravenky nebo poukázky přijímá. Benefity lze bez výjimky uplatnit v jakékoliv restauraci nebo v místě poskytujícím volnočasové aktivity dle zákona.

Cílem Benefitky je nabídnout firmám řešení zaměstnaneckých benefitů a stravenek, které využívá vyspělé technologické zázemí a šetří zaměstnavatelům čas i peníze a zaměstnancům starosti. Benefitka zcela nahradí papírové stravenky i poukázky na volnočasové aktivity. Místo nich stačí mít u sebe jedinou platební kartu.

Je na každé společnosti, kterou z forem benefitů a v jakém rozsahu svým zaměstnancům poskytne. Benefitka v sobě ukrývá dvě oddělené peněženky – elektronické stravenky a poukázky na volnočasové aktivity. Pokud má zaměstnanec od firmy k dispozici oba tyto typy benefitů, chytrá karta sama pozná, kterou z elektronických peněženek v dané transakci použít.

Benefitka navíc umí vyhodnotit, zda je na daném místě možné benefity uplatnit. Pokud zaměstnanec bude chtít kartu použít například v prodejně nábytku nebo oblečení či na dalších místech, které nespadají mezi volnočasové benefity a nejsou zaměstnavatelem poskytování, karta transakci zamítne.

O reálném využívání benefitů máte přehled a můžete tak kdykoliv vyhodnocovat své náklady nebo také například zjistit, které benefity mají vaši zaměstnanci nejraději.

Proč Benefitka? 

  • Pro zaměstnavatele, kteří Benefitku do své společnosti implementují, představuje dlouhodobě exkluzivní výhodu.
  • Nízké provize zajistí celkové nižší náklady na benefity pro zaměstnance oproti běžným stravenkám a poukázkám.
  • Neomezená akceptační síť – jednoduše lze s Benefitkou zaplatit všude tam, kde je platební terminál od MasterCard.
  • Efektivnější a komfortnější varianta papírových stravenek / poukázek. Platební karta Benefitka jako jediná kombinuje dvě peněženky – stravenky i volnočasové benefity.
  • Ověřená technologie MasterCard – jistota plateb na korunu přesně. Možnost platby on-line či bezkontaktně. Zasměstnanec vlastní personalizovanou kartu a do svého bankovního účtu k Benefitce může jednoduše nahlížet  v mobilu.

benefitka zdroj: tisková zpráva

Vznik Benefitky 

Tým lidí v Benefitce pomáhá velkým i malým firmám získávat spokojenější zákazníky i zaměstnance pomocí nejmodernějších nástrojů, technologií a pravidelných průzkumů trhu. Tým SatisPoll vyvinul celou řadu HR nástrojů, které úspěšně aplikoval do nadnárodních korporací skrze svou mateřskou nadnárodní společnost Neeco Ltd.

Vývoj Benefitky začal v roce 2015 a v červnu 2017 byl zahájen předprodej u prvních klientů. Benefitka se stala oficiálním partnerem AHRCR (Asociace hotelů a restaurací ČR).

Více informací včetně kontaktního formuláře najdete na www.benefitka.com.     

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Kurzovní lístek: 21.5.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,630 24,730
USD 23,280 23,460
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články