Jak vybrat brokerpool organizaci ve 3 krocích

11. 12. 2019 – 13:03 | Komerční sdělení | Inzerce | Diskuze:

Jak vybrat brokerpool organizaci ve 3 krocích
zdroj: Profimedia

Každý finanční poradce by měl mít za svými zády spolehlivou servisní organizaci. Obejít se bez optimálního zázemí je v této oblasti fakticky nereálné. I proto je zapotřebí si nějakou vybrat. Alternativ je samozřejmě hodně. Brokerpool organizace na tuzemském trhu nabízí spousty různých služeb. I podle jejich portfolia poznáte takovou, která stojí za to. My se podíváme na onen výběr ve 3 jednoduchých krocích s tím, že samozřejmě jednu z nejznámějších a nejspolehlivějších doporučíme. 

Spolehlivost prověřená časem
V první řadě se zaměřte na to, jak dlouho broker pool organizace na trhu působí a jaké jsou na ni reference. Naším tipem je společnost Brroker Trust, která působí úspěšně na trhu již od roku 2001. Aktuálně poskytuje kompletní servis stovkám nejrůznějších poradenských firem. O spolehlivosti a kvalitě této společnosti jasně hovoří i fakt, že získala hned několik známých ocenění. Jmenovat bychom mohli například certifikát Czech Stability Award, který se vyhlašuje jako součást žebříčku CZECH TOP 100 v kategorii příznačně nazvané jako Nejstabilnější firma roku. 

Svoboda podnikání
Hodně důležitá je pro všechny finanční poradce maximální svoboda podnikání. Tu u společnosti Broker Trust postrádat jistě nebudou. Ostatně podporu firmy využívá přes 200 finanční poradců v celé ČR. Postarat se o ně dokáže 90 profesionálů, kteří pracují v centrále společnosti. Díky neustálému přílivu aktuálních informací dokážou finanční poradci poskytovat ty nejlepší služby. 

Výše provizí
Jak se říká, peníze jsou až na prvním místě. V případě brokerpool organizací to samozřejmě platí také. Každý finanční specialista chce být férově za svou práci oceněn. U Broker Trust si mohou být finanční poradci jistí solidními provizemi a férovým přístupem. Samozřejmostí je přitom vysoce kvalitní servis a vše, co k němu patří.

zdroj obrázku: Shutterstock.com

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Kurzovní lístek: 25.9.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,280 24,400
USD 22,850 23,030
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články