Jak zjistím kdo si prohlíží můj profil na facebooku: Nenechte se klamat

KOMENTÁŘ - Spotřebitelé autor: Martin Slapnička

Jak zjistím kdo si prohlíží můj profil na facebooku je asi jednou z nejhledanějších frází českého internetu. Proč nás tak fascinuje kdo si prohlíží náš Facebookový profil? 

Facebook udělal z Marka Zuckerberga nejmladšího miliardáře, Foto: aftnews.com

Facebook udělal z Marka Zuckerberga nejmladšího miliardáře, Foto: aftnews.com , zdroj: NašePeníze.cz

Asi za to může Facebook a jeho charakter sám. Pomocí Facebooku zjišťujeme komu se líbí naše příspěvky a vlastně po tom "vědět" touží většina jeho uživatelů. Není proto divné, že lidé - uživatelé chtějí mít informace o tom, kdo si prohlíží informace, fotky a další "data", které na Facebook nahrávají.

Jak zjistím kdo si prohlížel můj profil na facebooku?

Nijak. Tedy pokud nechcete obcházet a obvolávat známé. Všechny aplikace, které na intenetu kolují mají jeden jediný cíl. Vydělat peníze tvůrcům a to od legálních až po podvodné způsoby.

Žádná oficiální aplikace neexistuje a proto nebuďte naivní a neklikejte na všechny ty aplikace, které Vám jen vezmou soukromí a často i Vašim přátelům v lepším případě. V tom horším případě přijdete o nějaké ty úspory.

Jak tedy aplikace fungují? Jednoduše, vyberou z vašich přátel náhodné osoby, případně ty propracovanější vezmou v úvahu proběhlou komunikaci a vzájemné "lajkování" mezi vámi a přáteli.

Tagy: Facebook podvod internet tipy Jak

Zdroje: NašePeníze.cz