Krize ve stavebnictví? – Vyhrává investor!

11. 10. 2010 – 17:43 | Komerční sdělení | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Krize ve stavebnictví? – Vyhrává investor!
Za skvělé ceny můžete v podzimní sezóně nakoupit i nejkvalitnější stavební materiály., Foto:Ytong | zdroj: NašePeníze.cz

Ekonomická krize nastartovala nemilosrdný konkurenční boj a jako vítěz z ní vychází koncoví zákazníci. Za mimořádně výhodných podmínek si dnes mohou nasmlouvat stavební dělníky, ale i nakoupit ty nejkvalitnější materiály. Ve stavebnictví nastal ideální čas pro investici.

 

Výhodně se nakupují i kvalitní materiály!

 

Pro stavebnictví platí stejně jako pro spotřební průmysl staré známé pořekadlo: Levně placené, dvakrát placené! Jinak řečeno, připlaťte si za kvalitu, investice se vám vrátí v podobě bezchybného fungování předmětu nebo bezstarostného užívání stavby. Situace na trhu ovšem zákazníkům nyní umožňuje za skvělé ceny nakoupit i nejkvalitnější materiály a zboží.

 

Krize ve stavebnictví? – Vyhrává investor!

Při nákupu materiálu Ytong máte nárok na bezplatné založení rohů 1. řady tvárnic.

 

Zákazníci jsou hýčkáni nadstandardním servisem!
 

 

Dalším odrazem současného konkurenčního boje je zlepšující se péče o zákazníky a bezplatný servis, který prodejci nabízí jako přidanou hodnotu k zakoupenému zboží. Kvalitní péče o zákazníky není otázkou jednorázového rozhodnutí, ale dlouhodobého procesu, jak potvrzují slova Ivany Havlíčkové, marketingové ředitelky společnosti Xella CZ, výrobce pórobetonu Ytong. „Ytong uvedl před lety jako první na trh řadu bezplatných služeb pro zákazníky, odborným poradenstvím počínaje, praktickou pomocí při výstavbě konče. Je naší konkurenční výhodou, že máme zákaznický servis dobře zavedený a jen se ho snažíme vytříbit do bezchybné podoby,“ říká Ivana Havlíčková. V letošním roce se Ytong zaměřil především na efektivnější komunikaci se zákazníky. Do chodu uvedl speciální internetové stránky www.pomahamestavet.cz, které se primárně věnují nabízeným bezplatným službám, ale také ukázkovým pracovním postupům. Další novinkou je zavedení telefonické Ytong linky, pomocí které chce společnost Xella CZ posunout komunikaci se svými zákazníky na mnohem osobnější a vlídnější úroveň.

 

Nízkoenergetický dům

Díky mimořádným slevovým akcím se investice do nízkoenergetického domu nemusí výrazně lišit od investice do běžného.

 

Nízkoenergetický dům za cenu běžného?

 

Ytong se jako lídr v oblasti nízkoenergetické výstavby v podzimní sezóně na stavebníky obrátil s neobyčejnou prodejní akcí. V současnosti nabízí své prémiové produkty za mimořádně výhodné ceny,* díky kterým se investice do nízkoenergetického domu nemusí nijak výrazně lišit od investice do stavby s běžným energetickým standardem.

Zdá se, že opravdu nastal ten pravý čas, kdy se vyplatí investovat do výstavby kvalitního domu. Stavebníci ušetří nejen při výstavbě, ale i v delším časovém horizontu, v průběhu užívání domu. Hlavní předností staveb z kvalitních moderních materiálů je totiž nenáročná údržba a úspory za vytápění.
 

Kurzy

Kurzovní lístek: 22.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,120 25,200
USD 23,090 23,190
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články