Půjčit si nemusí být snadné

23. 1. 2020 – 16:17 | Komerční sdělení | Inzerce | Diskuze:

Půjčit si nemusí být snadné
zdroj: Pixabay

Člověk by nejednou vážně potřeboval půjčit nějaké peníze. Jenže se – a to často plným právem – obává svých nedostatků, jež ho diskvalifikují.

Kolikrát se jenom lidé ocitají v tíživé ekonomické situaci! A ať v tu chvíli počítají, jak počítají, ať se zříkají klidně i všeho, co nepotřebují naprosto nezbytně k životu, ne a ne vyjít s prostředky, které mají. Někdy prostě příjmy nepostačují na uhrazení ani těch nejnutnějších výdajů. A co potom?

Potom někoho takového zpravidla napadne, že by si potřeboval od někoho půjčit. Což je nejednou to jediné logické řešení, jaké připadá v úvahu. Pomineme-li pochopitelně nějaké to nezákonné obohacení se, jež se nemá, a proto ho tu zmiňovat nebudu.

Jenže co když má člověk, o kterém je tu řeč, profil, se kterým ho v bance zaručeně odmítnou? Co když už i tak dluží, kam se jenom podívá, co když už dosáhl dokonce i nějakého toho záznamu v registrech dlužníků, co když po něm jdou exekutoři nebo má jiné stinné stránky a zároveň ani jeho příjmy nejsou světoborné?

Pak dotyčnému přijde vhod hypotéka bez doložení příjmu.

Proč právě tato hypotéka?

Odpověď je jednoduchá. Zkrátka proto, že jde o dost možná i ten jediný produkt, který je někomu takovému dostupný, na který dosáhne naprostá většina našinců. U této hypotéky stačí jenom dvě věci, aby měl žadatel naději.

  • Je třeba vlastnit nemovitost, kterou by bylo možné dát do zástavy.
  • Je třeba mít peníze, z nichž by bylo následně možno splácet.

Kdo v tomto dokáže obstát, může si jednoduše přes internet zažádat a poslat e-mailem několik snímků své nemovitosti k posouzení. A do čtyřiadvaceti hodin je jasné, zda budou požadované peníze vyplaceny. A jakmile se pak po projednání a doložení nezbytností podepíše smlouva, přistanou na žadatelově účtu peníze, s nimiž může nakládat dle svého uvážení.

Lze tu získat až sedmdesát procent odhadní ceny oné do zástavy dané nemovitosti, jež lze posléze splácet až třicet let za těch nejvýhodnějších možných podmínek. Bez poplatků předem, s možností vše předčasně vrátit, bez rizika skrytých záludností ve smlouvě nebo jiným hrozících komplikací.
Takže se není třeba půjček bát. Když jeden ví, koho o ně požádat.

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Kurzovní lístek: 5.12.2023 Exchange s.r.o.

EUR 24,260 24,400
USD 22,390 22,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články