Půjčka přes internet: Lze si bezpečně půjčit i bez návštěvy banky?

16. 2. 2016 – 10:42 | Komerční sdělení | Inzerce

Půjčka přes internet: Lze si bezpečně půjčit i bez návštěvy banky?
zdroj: tisková zpráva

V životě mohou nastat situace, kdy potřebujeme rychlou finanční injekci, na kterou naše úspory nestačí. V případě, že nemůže vypomoci rodina, přichází na řadu půjčka. Jak správně vybrat tu, která vám co nejdříve vyřeší váš problém?

Půjčka před výplatou. Peníze do 10 minut na vašem účtu. Půjčka ihned. Jakmile začnete hledat půjčky přes internet, snese se na vás lavina nabídek. Stačí kliknout a peníze vám dorazí na účet během pár minut. Možná je to takhle jednoduché. Ale bezpečné tak úplně ne. Proč?

Půjčka on-line v sobě může nést rizika

Na finančním trhu existuje celá řada nebankovních institucí, které těží z životní situace svých klientů a tváří se jako poslední záchrana v nouzi. Tito úvěroví predátoři cílí do slabin svých zákazníků a nabízí zdánlivě jednoduché řešení. Jenže stačí se na nabídky podívat pečlivěji a záhy zjistíte, že o výhodný typ půjčky se rozhodně nejedná.

Taková on-line půjčka možná představuje rychlé východisko z vašich problémů, ale přináší s sebou rizika. Proti mluví hlavně příliš vysoké úroky a další přemrštěné poplatky, které se k půjčkám vážou. Ani několikatisícové poplatky za žádost o úvěr nemusí být výjimkou. Zaplatit můžete i za předčasné splacení svého úvěru. A co teprve, když se zpozdíte se splátkou třeba jen o den. V některých případech se navíc společnosti ošívají ukázat vám ještě před podpisem plné znění smlouvy, jinde vám ani přesně neřeknou, kolik vlastně přeplatíte.

Jaroslava Raisová zdroj: tisková zpráva

Existuje vůbec bezpečná půjčka přes internet?

Naštěstí ale existuje řešení, jak rychle a hlavně bezpečně zažádat o půjčku. V dnešní době už totiž neplatí, že v bankách musíte dlouho čekat, než vám žádost schválí a peníze „přiklepnou“. Existují bankovní domy či seriózní nebankovní společnosti, které nabízí férové půjčky online, u kterých neplatíte vysoké poplatky za kdejakou službu, můžete se spolehnout na zázemí velké společnosti a všechno navíc zvládnete vyřešit i z pohodlí domova.

Seriózní půjčky, které můžete vyřídit bez návštěvy pobočky, nabízí například Equa bank, Air Bank či GE Money bank. Pochodíte i v ZUNO. Pokud v bance máte navíc osobní účet, stačí smlouvu o půjčce podepsat pomocí SMS zprávy. Také u Cofidis a Cetelem si můžete říct o peníze z pohodlí domova, smlouvu ovšem budete muset potvrdit korespondenčně. Nabídek je zkrátka hodně, a proto je dobré je mezi sebou porovnat třeba ve srovnání půjček na portálu Ušetřeno.cz. Ihned zjistíte, kterou zvolit.

Kurzy

Kurzovní lístek: 22.6.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,850 24,930
USD 23,250 23,390
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články