Leasing

Leasing

Leasing v Česku asi skončí, zůstanou jen úvěry

Auto už bude možné koupit jen na půjčku. Velké úvěrové firmy upouštějí kvůli mezeře v zákoně od nabídky kdysi oblíbeného leasingu pro fyzické osoby, píší ve čtvrtečním vydání Lidové noviny.
Leasing

Leasing v autobazarech - Katastrofa!

Zvažujete koupi ojetého automobilu na leasing nebo na úvěr? Zajímají vás praktiky prodejců autobazarů v Česku? Navštívil jsem tři vybrané autobazary, kde jsem realizoval fiktivní nákup vozu na finanční leasing, případně úvěr. Zkušenost k nezaplacení.
Leasing

Zájem o leasing klesl o polovinu

Leasingový trh se v Česku během prvních tří měsíců propadl o více než polovinu. Zlepšení je podle analytiků možné očekávat až na konci roku.
Leasing

Odpočet DPH u osobních automobilů zvýšil zájem o auta až trojnásobně!

Měsíc a půl od zavedení odpočtu DPH na osobní vozidla zaznamenávají některé leasingové společnosti až trojnásobně vyšší zájem o financování osobních automobilů ze strany firem i podnikatelů.
Leasing

Leasing: Nebankovní služby zaznamenaly meziroční pokles o 29%

Jak vyplývá ze zprávy České leasingové a finanční asociaci (ČLFA) o stavu a vývoji leasingového, nebankovního úvěrového a factoringového trhu v 1. čtvrtletí 2009, společnosti sdružené v ČLFA poskytly v prvním čtvrtletí roku 2009 na financování investic a provozu podnikatelů i potřeb domácností 41,8 mld. Kč, což představuje meziroční pokles o 29%.

Kurzy

Kurzovní lístek: 27.5.2024 Exchange s.r.o.

EUR 24,610 24,710
USD 22,700 22,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma