Slevové portály představují od koho nebrat slevové akce

- Spotřebitelé autor: Redakce NašePeníze.cz

Černý seznam partnerů slevových serverů Blocklist.cz spustily společně samy slevové servery. Chtějí tak informovat hlavně sami sebe s kým rozhodně nespolupracovat.

Pokud i vy máte pocit, že jste se stali prostřednictvím slevových portálů poškozenými, můžete o tom dát prostřednictvím formuláře vědět prostřednictvím tlačítka Nahlásit firmu. Foto:SXC

Pokud i vy máte pocit, že jste se stali prostřednictvím slevových portálů poškozenými, můžete o tom dát prostřednictvím formuláře vědět prostřednictvím tlačítka Nahlásit firmu. Foto:SXC , zdroj: NašePeníze.cz

Stránky jsou v provozu měsíc, ale teprve nyní se zpřístupnili i samotným zákazníkům slevových serverů.

Častým prohřeškem je, že si dodavatelé nechají vyplatit peníze, ale zboží a služby zákazníkovi nedodají. Mezi slibované produkty patří obvykle lákavé zboží jako tablety, ecigarety, nebo třeba skákací boty s instruktorem.

Nejste spokojeni, dejte o tom vědět

Pokud i vy máte pocit, že jste se stali prostřednictvím slevových portálů poškozenými, můžete o tom dát vědět prostřednictvím formuláře. Stačí kliknout na tlačítko "Nahlásit firmu". Provozovatelé Blocklist.cz vaše hlášení prověří, a pokud se opravdu prokáže, že nejde o nahodilý prohřešek, ale o podvodné jednání, případ včetně kontaktů zveřejní na úvodní stránce.

Na tvorbě seznamu se nyní podílí již více jak 26 slevových portálů z Čech a Slovenska.

Tagy: sleva slevy Slevové portály blocklist