Směnárna Exchange snížila poplatky na devizových obchodech

24. 10. 2011 – 6:58 | Komerční sdělení | Redakce NašePeníze.cz | Diskuze:

Směnárna Exchange snížila poplatky na devizových obchodech
Společnost EXCHANGE s.r.o. působí ve svém oboru již více než deset let, Foto: Exchange | zdroj: NašePeníze.cz

Zpráv o zlevňování peněžních služeb a snižování poplatků slýcháme mnohem méně, než bychom si přáli. Tím více potěší zpráva, že směnárna EXCHANGE s.r.o. se rozhodla své klienty potěšit snížením poplatků na devizových obchodech v řádu desítek procent.

Každý, kdo si pro své devizové obchody vybere platební instituci Exchange v pražské Kaprově ulici, rozhodně ušetří. Oblíbená směnárna, známá u klientů též jako „směnárna pro Čechy“, totiž výrazně zlevnila poplatky na devizových obchodech. Pokud tedy plánujete posílat platby do zahraničí v objemu nižším než 100 000 korun, ušetříte až 60%. Pro větší objemy jsou dokonce platby do zahraničí ZDARMA!

Devizové obchody jsou levnější více než o polovinu

Pokud tak například potřebujete provést platbu do zemí EU (takzvané platby SEPA), od července zaplatíte namísto dvou set korun pouhých sto padesát. V případě, že jste příjemcem zahraniční platby vy, zmenšil se poplatek dokonce na polovinu. Největší sleva však čeká na klienty v případě plateb mimo režim SEPA. Zde poplatky klesly z původních pěti set korun o celých 60%. Nově vás taková transakce bude stát pouhých 200 Kč.

EXCHANGE – váš devizový partner pro bezhotovostní obchodování

Společnost EXCHANGE s.r.o. působí ve svém oboru již více než deset let. Za tuto dobu se stala vyhledávaným partnerem, který nabízí výhodné kurzy, nezatěžuje klienty zbytečnými poplatky a veškeré transakce realizuje rychle a efektivně. Služby EXCHANGE s.r.o. zajišťuje tým 25 zkušených odborníků na hotovostní i bezhotovostní služby. Velký důraz klade společnost na individuální přístup k potřebám klienta, přátelské vystupování zaměstnanců a jejich odborné znalosti.  Bez ohledu na vaše zkušenosti s devizovým obchodováním Vám pomohou posílat Vaše platby do zahraničí pohodlně, spolehlivě a s minimálními náklady.

Směnárna Exchange snížila poplatky na devizových obchodech Bližší informace získáte na webových stránkách http://www.exchange.cz/devizy-bez-poplatku nebo přímo v devizovém centru společnosti Exchange, Kaprova 14/13, Praha 1.

 

Kurzy

Kurzovní lístek: 17.4.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,240 25,360
USD 23,620 23,800
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články