Úřad práce Rychnov nad Kněžnou

- Naše peníze autor: Redakce NašePeníze.cz

Kontakt na Úřad práce Rychnov nad Kněžnou.

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv

Adresa:

Úřad práce Rychnov nad Kněžnou

Štemberkova 1433
516 01 Rychnov nad Kněžnou

IČ:  00655198
DIČ:  CZ00655198

Telefon:  950 159 111
Fax:  494 534 496
E-mail:  posta.up@rk.mpsv.cz
Podatelna:  posta@rk.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití


Úřad práce Rychnov nad Kněžnou - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00  

Úřad práce Rychnov nad Kněžnou - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Petr Richtera 950 159 300 petr.richtera@rk.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Klabzubová 950 159 301 sekretariat@rk.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Naděžda Šínová 950 159 316 Nadezda.Sinova@rk.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Marie Kinzelová 950 159 205 Marie.Kinzelova@rk.mpsv.cz
Poradenství Ing. Alena Martincová 950 159 310 poradenstvi@rk.mpsv.cz
Volná pracovní místa Lenka Ullrichová 950 159 224 Lenka.Ullrichova@rk.mpsv.cz
ESF Ing. Hana Kasperová 950 159 324 Hana.Kasperova@rk.mpsv.cz
Trh práce Ing. Hana Kasperová 950 159 324 Hana.Kasperova@rk.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bohumil Urban 950 159 328 Bohumil.Urban@rk.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Věra Kučerová 950 159 315 Vera.Kucerova@rk.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Naděžda Martincová 950 159 231 Nadezda.Martincova@rk.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Ivan Balcar 950 159 312 Ivan.Balcar@rk.mpsv.cz
Internet - správce Jiří Horský 950 159 307 Jiri.Horsky@rk.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jiřina Ponocná 950 159 331 Jirina.Ponocna@rk.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Marie Bartošová 950 159 506 Marie.Bartosova@rk.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Jiřina Ponocná 950 159 331 Jirina.Ponocna@rk.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ladislav Greguš 950 159 313 Ladislav.Gregus@rk.mpsv.cz


Bankovní spojení na Úřad práce Rychnov nad Kněžnou

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-20826571 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-20826571 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-20826571 / 0710
Příjmový účet 19-20826571 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-20826571 / 0710

 

Chcete Úřad práce v jiném městě? Hledejte zde.

Tagy: telefon Úřad práce adresa kontakt nabídky práce Úřad práce Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou