Víte, jaké jsou skutečné náklady na vaši zdravotní péči?

21. 3. 2017 – 19:54 | Komerční sdělení | Inzerce

Víte, jaké jsou skutečné náklady na vaši zdravotní péči?
zdroj: tisková zpráva

Každý měsíc pečlivě odvádíte částku na zdravotní pojištění. Máte ale přehled o tom, kolik peněz skutečně zaplatíte za zdravotní výkony?

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (ZP 211) poskytuje svým pojištěncům online přehled o všech výdajích vynaložených na zdravotní péči za poslední tři roky. Založení Karty života, díky které získáte přístup k těmto údajům, je zcela zdarma a můžete jej provést i přes internet. Stačí si zažádat o přihlašovací údaje do elektronické komunikace ZP 211 a přehled o zdravotním stavu vás i vašich dětí máte při ruce. Karta života obsahuje informace o užívaných lécích, nemocech, operacích, úrazech a také výčet alergií. Po zřízení Karty života obdržíte nálepku, kterou nalepíte na svůj průkaz pojištěnce. V případě potřeby tak získá přístup k důležitým údajům i záchranná služba. Tato “kartička” tak může mnohdy zachránit život v situaci, kdy není možné se zraněným komunikovat.

Foto2

Pokud patříte mezi pojištěnce ZP 211, neváhejte a pusťte se do toho! A pokud ne, ale přemýšlíte o změně, právě teď je váš čas! Do 31. března se můžete přihlásit online.

Pečlivý výběr zdravotní pojišťovny je důležitý. Každý chce investovat do partnera, na kterého se může spolehnout. Zvláště, když se jedná o to nejcennější - naše zdraví. Na oplátku si zasloužíte adekvátní péči a především jistotu ošetření právě ve chvíli, kdy ji potřebujete nejvíce. ZP 211 u nás zastává roli silného partnera v péči o zdraví už 25 let. Již druhým rokem získala ocenění Zdravotní pojišťovnu roku, kde byla lékaři, řediteli nemocnic a pojištěnci hodnocena jako jedna z předních zdravotních pojišťoven v ČR. S rozsáhlou sítí 26 000 smluvních lékařů představuje spolehlivého partnera, který dostává svých závazků řádně a včas. Se ZP 211 zkrátka nešlápnete vedle.

Foto3

Kromě jistoty nabízí svým pojištěncům další výhody a benefity. Patří mezi ně příspěvky v rámci podpory prevence, léčebně ozdravné pobyty pro děti, výhodné cestovní pojištění nebo cestovní pojištění pro studenty zdarma. Jako pojištěnec ZP 211 můžete také využít slevy u partnerů například na sportovní potřeby, doplňky stravy či masáže.

Pro více informací navštivte jejich oficiální web, nebo je můžete sledovat na Facebooku.

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Kurzovní lístek: 1.3.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,260 25,380
USD 23,380 23,560
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma

Nejnovější články