Úřad práce Blansko

- Naše peníze autor: Redakce NašePeníze.cz

Konakt na Úřad práce Blansko

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv

Úřad práce Blansko

Adresa
Vodní 1992
678 01 Blansko

IČ:  00559229
DIČ:  CZ00559229

Telefon:  950 103 111
Fax:  950 103 302
E-mail:  blansko@bk.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@bk.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Blansko - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro podání žádosti o zprostředkování zaměstnání.

 

Úřad práce Blansko - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Jitka Lorková 950 103 300 jitka.lorkova@bk.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Hana Kuběnová 950 103 413 Hana.Kubenova@bk.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Zdeňka Trojáčková 950 103 316 Zdenka.Trojackova@bk.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Volná pracovní místa Romana Čejková 950 103 321 Romana.Cejkova@bk.mpsv.cz
Trh práce Ing. Jiří Dvořák 950 103 324 Jiri.Dvorak@bk.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Milada Linkensederová 950 103 327 Milada.Linkensederova@bk.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Ivana Němcová 950 103 315 Ivana.Nemcova@bk.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Marie Hoffmannová 950 103 427 Marie.Hoffmannova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Internet - správce Zdeněk Čejka 950 103 312, 777 949 929 Zdenek.Cejka@bk.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště JUDr. Eva Ševčíková 950 103 515 Eva.Sevcikova@bk.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Igor Sedlák, DiS. 950 103 313, 775 249 932 Igor.Sedlak@bk.mpsv.cz

 

Bankovní spojení na Úřad práce Blansko

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-9729631 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-9729631 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-9729631 / 0710
Příjmový účet 19-9729631 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-9729631 / 0710

 

Chcete Úřad práce v jiném městě? Hledejte zde.

Najděte si lepší práci -> Nabídky práce

 

Úřady práce - adresář

Úřad práce Brno - město
Úřad práce Brno-venkov
Úřad práce Praha
Úřad práce Benešov
Úřad práce Beroun
Úřad práce Blansko
Úřad práce Bruntál
Úřad práce Břeclav
Úřad práce Cheb
Úřad práce Chomutov
Úřad práce Chrudim
Úřad práce Česká Lípa
Úřad práce Český Krumlov
Úřad práce České Budějovice
Úřad práce Děčín
Úřad práce Domažlice
Úřad práce Havlíčkův Brod
Úřad práce Hodonín
Úřad práce Hradec Králové
Úřad práce Jablonec nad Nisou
Úřad práce Jeseník
Úřad práce Jičín
Úřad práce Jihlava
Úřad práce Jindřichův Hradec
Úřad práce Karlovy Vary
Úřad práce Karviná
Úřad práce Kladno
Úřad práce Klatovy
Úřad práce Kolín
Úřad práce Kroměříž
Úřad práce Kutná Hora
Úřad práce Liberec
Úřad práce Litoměřice
Úřad práce Louny
Úřad práce Mělník
Úřad práce Mladá Boleslav
Úřad práce Most
Úřad práce Náchod
Úřad práce Nový Jičín
Úřad práce Nymburk
Úřad práce Olomouc
Úřad práce Opava
Úřad práce Ostrava
Úřad práce Pardubice
Úřad práce Pelhřimov
Úřad práce Písek
Úřad práce Plzeň
Úřad práce Prachatice
Úřad práce Prostějov
Úřad práce Přerov
Úřad práce Příbram
Úřad práce Rakovník
Úřad práce Rokycany
Úřad práce Rychnov nad Kněžnou
Úřad práce Semily
Úřad práce Sokolov
Úřad práce v Šumperku
Úřad práce Tábor
Úřad práce Tachov
Úřad práce Teplice
Úřad práce Trutnov
Úřad práce Třebíč
Úřad práce v Uherském Hradišti
Úřad práce Ústí nad Labem
Úřad práce v Ústí nad Orlicí
Úřad práce Frýdek - Místek
Úřad práce Strakonice
Úřad práce Svitavy
Úřad práce Vsetín
Úřad práce Vyškov
Úřad práce Zlín
Úřad práce Znojmo

Úřad práce Žďár nad Sázavou

Tagy: telefon blansko Úřad práce adresa kontakt nabídky práce Úřad práce Blansko práce v Blansku