Úřad práce Chrudim

- Naše peníze autor: Redakce NašePeníze.cz

Kontakt na Úřad práce Chrudim

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv

Úřad práce Chrudim

Adresa
Pardubická 310
537 01 Chrudim - Chrudim IV

IČ:  00653861
DIČ:  CZ00653861

Telefon:  469 613 211
Fax:  469 613 220
E-mail:  posta@cr.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@cr.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Chrudim - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 11:30  
Úterý 08:00- 11:30  
Středa 08:00- 11:30  
Čtvrtek 08:00- 11:30  
Pátek 08:00- 11:30  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 11:30  
Úterý 08:00- 11:30  
Středa 08:00- 11:30  
Čtvrtek 08:00- 11:30  
Pátek 08:00- 11:30  

 

Úřad práce Chrudim - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Pavel Jiroudek 469 613 210 pavel.jiroudek@cr.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Monika Nováková 469 613 212 Monika.Novakova@cr.mpsv.cz
Zprostředkování JUDr. Eva Šauerová 469 613 221 Eva.Sauerova@cr.mpsv.cz
Poradenství Hana Holá 469 613 250 Hana.Hola@cr.mpsv.cz
Volná pracovní místa Renata Mládková 469 613 245 Renata.Mladkova@cr.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Miroslav Panák 469 613 240 Miroslav.Panak@cr.mpsv.cz
Kontrolní a právní Bc. Jan Vichr 469 613 260 Jan.Vichr@cr.mpsv.cz
Ekonomie Bc. Vladimír Mládek 469 613 270 Vladimir.Mladek@cr.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Dana Kovářová 469 613 252 Dana.Kovarova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika Jan Mahnig 469 613 214 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Internet - správce Jan Mahnig 469 613 214 Jan.Mahnig@cr.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Eva Kameníková 469 613 400 Eva.Kamenikova@cr.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Alena Bartoníčková 469 613 402 Alena.Bartonickova@cr.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Jiřina Palendalová 469 613 404 Jirina.Palendalova@cr.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jaroslav Palendal 469 613 215 Jaroslav.Palendal@cr.mpsv.cz

 

Bankovní spojení na Úřad práce Chrudim

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8625531 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8625531 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8625531 / 0710
Příjmový účet 19-8625531 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8625531 / 0710

 

 

Chcete Úřad práce v jiném městě? Hledejte zde.

Najděte si lepší práci -> Nabídky práce

 

Úřady práce - adresář

Úřad práce Brno - město
Úřad práce Brno-venkov
Úřad práce Praha
Úřad práce Benešov
Úřad práce Beroun
Úřad práce Blansko
Úřad práce Bruntál
Úřad práce Břeclav
Úřad práce Cheb
Úřad práce Chomutov
Úřad práce Chrudim
Úřad práce Česká Lípa
Úřad práce Český Krumlov
Úřad práce České Budějovice
Úřad práce Děčín
Úřad práce Domažlice
Úřad práce Havlíčkův Brod
Úřad práce Hodonín
Úřad práce Hradec Králové
Úřad práce Jablonec nad Nisou
Úřad práce Jeseník
Úřad práce Jičín
Úřad práce Jihlava
Úřad práce Jindřichův Hradec
Úřad práce Karlovy Vary
Úřad práce Karviná
Úřad práce Kladno
Úřad práce Klatovy
Úřad práce Kolín
Úřad práce Kroměříž
Úřad práce Kutná Hora
Úřad práce Liberec
Úřad práce Litoměřice
Úřad práce Louny
Úřad práce Mělník
Úřad práce Mladá Boleslav
Úřad práce Most
Úřad práce Náchod
Úřad práce Nový Jičín
Úřad práce Nymburk
Úřad práce Olomouc
Úřad práce Opava
Úřad práce Ostrava
Úřad práce Pardubice
Úřad práce Pelhřimov
Úřad práce Písek
Úřad práce Plzeň
Úřad práce Prachatice
Úřad práce Prostějov
Úřad práce Přerov
Úřad práce Příbram
Úřad práce Rakovník
Úřad práce Rokycany
Úřad práce Rychnov nad Kněžnou
Úřad práce Semily
Úřad práce Sokolov
Úřad práce v Šumperku
Úřad práce Tábor
Úřad práce Tachov
Úřad práce Teplice
Úřad práce Trutnov
Úřad práce Třebíč
Úřad práce v Uherském Hradišti
Úřad práce Ústí nad Labem
Úřad práce v Ústí nad Orlicí
Úřad práce Frýdek - Místek
Úřad práce Strakonice
Úřad práce Svitavy
Úřad práce Vsetín
Úřad práce Vyškov
Úřad práce Zlín
Úřad práce Znojmo

Úřad práce Žďár nad Sázavou

Tagy: telefon Úřad práce Chrudim adresa kontakt nabídky práce Úřad práce Chrudim práce v Chrudimi