Úřad práce Písek

- Naše peníze autor: Redakce NašePeníze.cz

Kontakty na Úřad práce Písek:

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv

Úřad práce Písek

nábřeží 1. máje 2259
397 01 Písek - Budějovické Předměstí

IČ:  00477087
DIČ:  CZ00477087

Telefon:  382 756 111
Fax:  382 215 250
E-mail:  posta.up@pi.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@pi.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Písek - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 07:00- 17:00  
Úterý 07:00- 15:30  
Středa 07:00- 17:00  
Čtvrtek 07:00- 15:30  
Pátek 07:00- 14:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 Neúřední den - úřední hodiny platí pouze pro nové žádosti !!

 

Úřad práce Písek - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Alexandra Zajíčková 382 756 124 reditel@pi.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Regina Čítková 382 756 126 Regina.Citkova@pi.mpsv.cz
Zprostředkování Božena Bečvářová 382 756 115 Bozena.Becvarova@pi.mpsv.cz
Poradenství Ing. Jiří Dráb 382 756 112 Jiri.Drab@pi.mpsv.cz
Volná pracovní místa Ing. Juraj Zahrádka 382 756 110 Juraj.Zahradka@pi.mpsv.cz
Trh práce Ing. Jiří Dráb 382 756 112 Jiri.Drab@pi.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Jiří Brožák 382 756 118 Jiri.Brozak@pi.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Dalibor Pešek 382 756 123 Dalibor.Pesek@pi.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Eva Procházková 382 756 117 Eva.Prochazkova@pi.mpsv.cz
Výpočetní technika Pavel Uher 382 756 120 Pavel.Uher@pi.mpsv.cz
Internet - správce Jaroslav Bartoš 382 756 120 Jaroslav.Bartos@pi.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing Světlana Hlásková 382 756 160 Svetlana.Hlaskova@pi.mpsv.cz

 

Bankovní spojení na Úřad práce Písek

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-22828271 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-22828271 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-22828271 / 0710
Příjmový účet 19-22828271 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-22828271 / 0710

 

 

Chcete Úřad práce v jiném městě? Hledejte zde.

Najděte si lepší práci -> Nabídky práce

 

Úřady práce - adresář

Úřad práce Brno - město
Úřad práce Brno-venkov
Úřad práce Praha
Úřad práce Benešov
Úřad práce Beroun
Úřad práce Blansko
Úřad práce Bruntál
Úřad práce Břeclav
Úřad práce Cheb
Úřad práce Chomutov
Úřad práce Chrudim
Úřad práce Česká Lípa
Úřad práce Český Krumlov
Úřad práce České Budějovice
Úřad práce Děčín
Úřad práce Domažlice
Úřad práce Havlíčkův Brod
Úřad práce Hodonín
Úřad práce Hradec Králové
Úřad práce Jablonec nad Nisou
Úřad práce Jeseník
Úřad práce Jičín
Úřad práce Jihlava
Úřad práce Jindřichův Hradec
Úřad práce Karlovy Vary
Úřad práce Karviná
Úřad práce Kladno
Úřad práce Klatovy
Úřad práce Kolín
Úřad práce Kroměříž
Úřad práce Kutná Hora
Úřad práce Liberec
Úřad práce Litoměřice
Úřad práce Louny
Úřad práce Mělník
Úřad práce Mladá Boleslav
Úřad práce Most
Úřad práce Náchod
Úřad práce Nový Jičín
Úřad práce Nymburk
Úřad práce Olomouc
Úřad práce Opava
Úřad práce Ostrava
Úřad práce Pardubice
Úřad práce Pelhřimov
Úřad práce Písek
Úřad práce Plzeň
Úřad práce Prachatice
Úřad práce Prostějov
Úřad práce Přerov
Úřad práce Příbram
Úřad práce Rakovník
Úřad práce Rokycany
Úřad práce Rychnov nad Kněžnou
Úřad práce Semily
Úřad práce Sokolov
Úřad práce v Šumperku
Úřad práce Tábor
Úřad práce Tachov
Úřad práce Teplice
Úřad práce Trutnov
Úřad práce Třebíč
Úřad práce v Uherském Hradišti
Úřad práce Ústí nad Labem
Úřad práce v Ústí nad Orlicí
Úřad práce Frýdek - Místek
Úřad práce Strakonice
Úřad práce Svitavy
Úřad práce Vsetín
Úřad práce Vyškov
Úřad práce Zlín
Úřad práce Znojmo

Úřad práce Žďár nad Sázavou

Tagy: telefon Písek Úřad práce adresa kontakt nabídky práce práce v Písku