Úřad práce Kroměříž

- Naše peníze autor: Redakce NašePeníze.cz

Kontakty na Úřad práce Kroměříž:  

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv

Úřad práce Kroměříž

Erbenovo nábřeží 4251
767 01 Kroměříž

IČ:  00567639
DIČ:  CZ00567639

Telefon:  573 311 111
Fax:  573 311 700
E-mail:  posta.up@km.mpsv.cz
Podatelna:  posta@km.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Kroměříž - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 Pouze pro příjem žádostí o zprostředkování zaměstnání

 

Úřad práce Kroměříž - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Karel Smíšek 573 311 720 karel.smisek@km.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Zdeňka Dutkevičová 573 311 723 Zdenka.Dutkevicova@km.mpsv.cz
Zprostředkování Vladimír Jablunka 573 311 757 Vladimir.Jablunka@km.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Marie Adamčíková 573 311 734 Marie.Adamcikova@km.mpsv.cz
Podpora a evidence Ing. Mgr. Josef Pospíšilík 573 311 726 Josef.Pospisilik@km.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Volná pracovní místa Lenka Hradilová 573 311 742 Lenka.Hradilova@km.mpsv.cz
ESF Mgr. Marie Vašková 573 311 711 Marie.Vaskova@km.mpsv.cz
Trh práce Ing. Miroslav Strnadel 573 311 724 Miroslav.Strnadel@km.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Jindřiška Pavlíková 573 311 725 Jindriska.Pavlikova@km.mpsv.cz
Ekonomie Ing. František Boháček 573 311 730 Frantisek.Bohacek@km.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Naděžda Horáková 573 311 728 Nadezda.Horakova@km.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Internet - správce Ing. Zdeněk Zmeškal 573 311 767 Zdenek.Zmeskal@km.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Miroslava ROUBALOVÁ 573 311 349 Miroslava.Roubalova@km.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory JUDr. Jarmila ŠÁROVÁ 573 311 370 Jarmila.Sarova@km.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP  Žádosti o dávky SSP 573 311 271 eforms.kmb@km.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Jiří POSPÍŠIL 573 311 362 Jiri.Pospisil@km.mpsv.cz

 

Bankovní spojení na Úřad práce Kroměříž

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-25220691 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-25220691 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-25220691 / 0710
Příjmový účet 19-25220691 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-25220691 / 0710

 

 

Chcete Úřad práce v jiném městě? Hledejte zde.

Najděte si lepší práci -> Nabídky práce

 

Úřady práce - adresář

Úřad práce Brno - město
Úřad práce Brno-venkov
Úřad práce Praha
Úřad práce Benešov
Úřad práce Beroun
Úřad práce Blansko
Úřad práce Bruntál
Úřad práce Břeclav
Úřad práce Cheb
Úřad práce Chomutov
Úřad práce Chrudim
Úřad práce Česká Lípa
Úřad práce Český Krumlov
Úřad práce České Budějovice
Úřad práce Děčín
Úřad práce Domažlice
Úřad práce Havlíčkův Brod
Úřad práce Hodonín
Úřad práce Hradec Králové
Úřad práce Jablonec nad Nisou
Úřad práce Jeseník
Úřad práce Jičín
Úřad práce Jihlava
Úřad práce Jindřichův Hradec
Úřad práce Karlovy Vary
Úřad práce Karviná
Úřad práce Kladno
Úřad práce Klatovy
Úřad práce Kolín
Úřad práce Kroměříž
Úřad práce Kutná Hora
Úřad práce Liberec
Úřad práce Litoměřice
Úřad práce Louny
Úřad práce Mělník
Úřad práce Mladá Boleslav
Úřad práce Most
Úřad práce Náchod
Úřad práce Nový Jičín
Úřad práce Nymburk
Úřad práce Olomouc
Úřad práce Opava
Úřad práce Ostrava
Úřad práce Pardubice
Úřad práce Pelhřimov
Úřad práce Písek
Úřad práce Plzeň
Úřad práce Prachatice
Úřad práce Prostějov
Úřad práce Přerov
Úřad práce Příbram
Úřad práce Rakovník
Úřad práce Rokycany
Úřad práce Rychnov nad Kněžnou
Úřad práce Semily
Úřad práce Sokolov
Úřad práce v Šumperku
Úřad práce Tábor
Úřad práce Tachov
Úřad práce Teplice
Úřad práce Trutnov
Úřad práce Třebíč
Úřad práce v Uherském Hradišti
Úřad práce Ústí nad Labem
Úřad práce v Ústí nad Orlicí
Úřad práce Frýdek - Místek
Úřad práce Strakonice
Úřad práce Svitavy
Úřad práce Vsetín
Úřad práce Vyškov
Úřad práce Zlín
Úřad práce Znojmo

Úřad práce Žďár nad Sázavou

Tagy: telefon Kroměříž Úřad práce adresa kontakt nabídky práce Úřad práce Kroměříž práce v Kroměříži