Úřad práce Chomutov

- Naše peníze autor: Redakce NašePeníze.cz

Kontakt na Úřad práce Chomutov

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv

Úřad práce Chomutov

Adresa
Cihlářská 4107
430 03 Chomutov

IČ:  00555720
DIČ:  CZ00555720

Telefon:  950 118 111
Fax:  950 118 302
E-mail:  chomutov@cv.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@cv.mpsv.cz
Data map ©2010 Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Chomutov - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  

 

Úřad práce Chomutov - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce JUDr. Prokop Sýkora 950 118 300 Prokop.Sykora@cv.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Marcela Staňková 950 118 301 Marcela.Stankova@cv.mpsv.cz
Zprostředkování Mgr. Marie Táborská 950 118 319 Marie.Taborska@cv.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Miloslav Kubeš, DiS. 950 118 316 Miloslav.Kubes@cv.mpsv.cz
Podpora a evidence Bc. Jaroslava Březinová 950 118 442 Jaroslava.Brezinova@cv.mpsv.cz
Poradenství PhDr. Miloslava Mertová 950 118 433 Miloslava.Mertova@cv.mpsv.cz
Volná pracovní místa Iva Ottová 950 118 321 Iva.Ottova@cv.mpsv.cz
Trh práce PhDr. Zdeněk Hejna 950 118 324 Zdenek.Hejna@cv.mpsv.cz
Kontrolní a právní Hana Kloudová    
Ekonomie Ing. Marie Weissová 950 118 414 Marie.Weissova@cv.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Mgr. Ivo Holoubek 950 118 322 Ivo.Holoubek@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika Martin Panoška 950 118 312 Martin.Panoska@cv.mpsv.cz
Internet - správce Bc. Jaroslav Veselý   chomutov@cv.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Jitka Maroušková 950 118 331 Jitka.Marouskova@cv.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Lenka Knedlíková 950 118 523 Lenka.Knedlikova@cv.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Ing. Hynek Lalinský 950 118 313 Hynek.Lalinsky@cv.mpsv.cz

 

Úřad práce Chomutov- Bankovní spojení

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-8820441 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-8820441 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-8820441 / 0710
Příjmový účet 19-8820441 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-8820441 / 0710

 

Chcete Úřad práce v jiném městě? Hledejte zde.

Najděte si lepší práci -> Nabídky práce

 

Úřady práce - adresář

Úřad práce Brno - město
Úřad práce Brno-venkov
Úřad práce Praha
Úřad práce Benešov
Úřad práce Beroun
Úřad práce Blansko
Úřad práce Bruntál
Úřad práce Břeclav
Úřad práce Cheb
Úřad práce Chomutov
Úřad práce Chrudim
Úřad práce Česká Lípa
Úřad práce Český Krumlov
Úřad práce České Budějovice
Úřad práce Děčín
Úřad práce Domažlice
Úřad práce Havlíčkův Brod
Úřad práce Hodonín
Úřad práce Hradec Králové
Úřad práce Jablonec nad Nisou
Úřad práce Jeseník
Úřad práce Jičín
Úřad práce Jihlava
Úřad práce Jindřichův Hradec
Úřad práce Karlovy Vary
Úřad práce Karviná
Úřad práce Kladno
Úřad práce Klatovy
Úřad práce Kolín
Úřad práce Kroměříž
Úřad práce Kutná Hora
Úřad práce Liberec
Úřad práce Litoměřice
Úřad práce Louny
Úřad práce Mělník
Úřad práce Mladá Boleslav
Úřad práce Most
Úřad práce Náchod
Úřad práce Nový Jičín
Úřad práce Nymburk
Úřad práce Olomouc
Úřad práce Opava
Úřad práce Ostrava
Úřad práce Pardubice
Úřad práce Pelhřimov
Úřad práce Písek
Úřad práce Plzeň
Úřad práce Prachatice
Úřad práce Prostějov
Úřad práce Přerov
Úřad práce Příbram
Úřad práce Rakovník
Úřad práce Rokycany
Úřad práce Rychnov nad Kněžnou
Úřad práce Semily
Úřad práce Sokolov
Úřad práce v Šumperku
Úřad práce Tábor
Úřad práce Tachov
Úřad práce Teplice
Úřad práce Trutnov
Úřad práce Třebíč
Úřad práce v Uherském Hradišti
Úřad práce Ústí nad Labem
Úřad práce v Ústí nad Orlicí
Úřad práce Frýdek - Místek
Úřad práce Strakonice
Úřad práce Svitavy
Úřad práce Vsetín
Úřad práce Vyškov
Úřad práce Zlín
Úřad práce Znojmo

Úřad práce Žďár nad Sázavou

Tagy: telefon Chomutov Úřad práce adresa kontakt nabídky práce Úřad práce Chomutov práce v Chomutově