Úřad práce Louny

- Naše peníze autor: Redakce NašePeníze.cz

Kontakt na Úřad práce Louny:

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv

Úřad práce Louny

Postoloprtská 2664
440 01 Louny

IČ:  00556513
DIČ:  CZ00556513

Telefon:  415 634 111
Fax:  415 672 448
E-mail:  louny@ln.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@ln.mpsv.cz
Data map ©2010 Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Louny - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

 

Úřad práce Louny - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Ing. Vratislav Pražák 415 672 447 vratislav.prazak@ln.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Miluše Strouhalová 415 634 171 Miluse.Strouhalova@ln.mpsv.cz
Zprostředkování Ing. Světlana Součková 415 634 168 Svetlana.Souckova@ln.mpsv.cz
Podpora nezaměstnaným Lenka Keslová 415 634 112 Lenka.Keslova@ln.mpsv.cz
Podpora a evidence Miluše Rácová 415 634 110 Miluse.Racova@ln.mpsv.cz
EURES kontaktní osoba Ladislava Hubičková 415 634 153 Ladislava.Hubickova@ln.mpsv.cz
Poradenství Věra Kodedová 415 634 123 Vera.Kodedova@ln.mpsv.cz
Volná pracovní místa Tomáš Kepl 415 634 152 Tomas.Kepl@ln.mpsv.cz
ESF Květoslava Laubeová, DiS. 415 635 143 Kvetoslava.Laubeova@ln.mpsv.cz
Trh práce Ing. Petra Melicharová 415 634 150 Petra.Melicharova@ln.mpsv.cz
Kontrolní a právní JUDr. Kateřina Veselá 415 634 140 Katerina.Vesela@ln.mpsv.cz
Ekonomie Ing. Iveta Rulfová 415 634 130 Iveta.Rulfova@ln.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání Ing. Miroslava Říhová 415 634 126 Miroslava.Rihova@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Miroslav Kovařík 415 634 173 Miroslav.Kovarik@ln.mpsv.cz
Internet - správce Šárka Ondryášová 415 634 165 Sarka.Ondryasova@ln.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Martina Bečvářová 415 635 500 Martina.Becvarova@ln.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Libuše Slunečková 415 635 502 Libuse.Sluneckova@ln.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Bc. Tomáš Grunt 415 635 510 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz
Výpočetní technika SSP Bc. Tomáš Grunt 415 635 510 Tomas.Grunt@ln.mpsv.cz

 

Bankovní spojení na Úřad práce Louny

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-18227481 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-18227481 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-18227481 / 0710
Příjmový účet 19-18227481 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-18227481 / 0710

 

 

Chcete Úřad práce v jiném městě? Hledejte zde.

Najděte si lepší práci -> Nabídky práce

 

Úřady práce - adresář

Úřad práce Brno - město
Úřad práce Brno-venkov
Úřad práce Praha
Úřad práce Benešov
Úřad práce Beroun
Úřad práce Blansko
Úřad práce Bruntál
Úřad práce Břeclav
Úřad práce Cheb
Úřad práce Chomutov
Úřad práce Chrudim
Úřad práce Česká Lípa
Úřad práce Český Krumlov
Úřad práce České Budějovice
Úřad práce Děčín
Úřad práce Domažlice
Úřad práce Havlíčkův Brod
Úřad práce Hodonín
Úřad práce Hradec Králové
Úřad práce Jablonec nad Nisou
Úřad práce Jeseník
Úřad práce Jičín
Úřad práce Jihlava
Úřad práce Jindřichův Hradec
Úřad práce Karlovy Vary
Úřad práce Karviná
Úřad práce Kladno
Úřad práce Klatovy
Úřad práce Kolín
Úřad práce Kroměříž
Úřad práce Kutná Hora
Úřad práce Liberec
Úřad práce Litoměřice
Úřad práce Louny
Úřad práce Mělník
Úřad práce Mladá Boleslav
Úřad práce Most
Úřad práce Náchod
Úřad práce Nový Jičín
Úřad práce Nymburk
Úřad práce Olomouc
Úřad práce Opava
Úřad práce Ostrava
Úřad práce Pardubice
Úřad práce Pelhřimov
Úřad práce Písek
Úřad práce Plzeň
Úřad práce Prachatice
Úřad práce Prostějov
Úřad práce Přerov
Úřad práce Příbram
Úřad práce Rakovník
Úřad práce Rokycany
Úřad práce Rychnov nad Kněžnou
Úřad práce Semily
Úřad práce Sokolov
Úřad práce v Šumperku
Úřad práce Tábor
Úřad práce Tachov
Úřad práce Teplice
Úřad práce Trutnov
Úřad práce Třebíč
Úřad práce v Uherském Hradišti
Úřad práce Ústí nad Labem
Úřad práce v Ústí nad Orlicí
Úřad práce Frýdek - Místek
Úřad práce Strakonice
Úřad práce Svitavy
Úřad práce Vsetín
Úřad práce Vyškov
Úřad práce Zlín
Úřad práce Znojmo

Úřad práce Žďár nad Sázavou

Tagy: telefon Louny Úřad práce adresa kontakt nabídky práce Úřad práce Louny práce v Lounech