Úřad práce Olomouc

- Naše peníze autor: Redakce NašePeníze.cz

Kontakty na Úřad práce Olomouc:

Placeholder

Placeholder , zdroj: Archiv

Úřad práce Olomouc

Vejdovského 988
779 00 Olomouc - Hodolany

IČ:  00576166
DIČ:  CZ00576166

Telefon:  950 141 111
Fax:  950 141 302
E-mail:  olomouc@ol.mpsv.cz
Podatelna:  podatelna@ol.mpsv.cz
Data map ©2010 PPWK, Tele Atlas - Podmínky použití

 

Úřad práce Olomouc - Otevírací hodiny

Úřední doba
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  

Úřední hodiny pro zprostředkování
Pondělí 08:00- 17:00  
Úterý 08:00- 13:00  
Středa 08:00- 17:00  
Čtvrtek 08:00- 13:00  
Pátek 08:00- 13:00 Jen pro evidenci nových uchazečů o zaměstnání

 

Úřad práce Olomouc - Kontaktní osoby

Oddělení Jméno Telefon E-mail
Statutární zástupce Mgr. Roman Chlopčík 950 141 300 roman.chlopcik@ol.mpsv.cz
Sekretariát ředitele Libuše Ježáková 950 141 301 Libuse.Jezakova@ol.mpsv.cz
Zprostředkování a poradenství Zuzana Krejčí 950 141 319 Zuzana.Krejci@ol.mpsv.cz
Podpora a evidence Mgr. Daniela Bílá 950 141 317 Daniela.Bila@ol.mpsv.cz
EURES poradce Mgr. Tomáš Kráčmar 950 141 320 Tomas.Kracmar@ol.mpsv.cz
Poradenství Mgr. Jana Čuhlová 950 141 322 Jana.Cuhlova@ol.mpsv.cz
Volná pracovní místa Kristina Žáková 950 141 440 Kristina.Zakova@ol.mpsv.cz
ESF Mgr. Martina Štainerová 950 141 330 Martina.Stainerova@ol.mpsv.cz
Trh práce Mgr. Monika Gloserová 950 141 324 Monika.Gloserova@ol.mpsv.cz
Kontrolní a právní Mgr. Radek Havran 950 141 327 Radek.Havran@ol.mpsv.cz
Ekonomie Pavla Homolová 950 141 315 Pavla.Homolova@ol.mpsv.cz
Poradenské středisko pro volbu povolání PhDr. Dagmar Nečasová 950 141 491 Dagmar.Necasova@ol.mpsv.cz
Výpočetní technika Ing. Ivan Knotek 950 141 312 Ivan.Knotek@ol.mpsv.cz
Internet - správce Pavel Krejčí 950 141 415 Pavel.Krejci@ol.mpsv.cz
Státní sociální podpora - vedoucí pracoviště Ing. Pavlína Hedererová 950 141 510 pavlina.hedererova@ol.mpsv.cz
Metodik dávek státní sociální podpory Mgr. Dana Dvořáková 950 141 550 dana.dvorakova@ol.mpsv.cz
Elektronická podání žádostí o dávky SSP Ing. Dana Křížová 950 141 530 dana.krizova@ol.mpsv.cz

 

Bankovní spojení na Úřad práce Olomouc

Účet pro pasivní politiku zaměstnanosti 51-21124811 / 0710
Účet pro aktivní politiku zaměstnanosti a rekvalifikace 35-21124811 / 0710
Účet pro insolvenci 6023-21124811 / 0710
Příjmový účet 19-21124811 / 0710
Účet pro inkaso správních poplatků 3711-21124811 / 0710

 

 

Chcete Úřad práce v jiném městě? Hledejte zde.

Najděte si lepší práci -> Nabídky práce

Úřady práce - adresář

Úřad práce Brno - město
Úřad práce Brno-venkov
Úřad práce Praha
Úřad práce Benešov
Úřad práce Beroun
Úřad práce Blansko
Úřad práce Bruntál
Úřad práce Břeclav
Úřad práce Cheb
Úřad práce Chomutov
Úřad práce Chrudim
Úřad práce Česká Lípa
Úřad práce Český Krumlov
Úřad práce České Budějovice
Úřad práce Děčín
Úřad práce Domažlice
Úřad práce Havlíčkův Brod
Úřad práce Hodonín
Úřad práce Hradec Králové
Úřad práce Jablonec nad Nisou
Úřad práce Jeseník
Úřad práce Jičín
Úřad práce Jihlava
Úřad práce Jindřichův Hradec
Úřad práce Karlovy Vary
Úřad práce Karviná
Úřad práce Kladno
Úřad práce Klatovy
Úřad práce Kolín
Úřad práce Kroměříž
Úřad práce Kutná Hora
Úřad práce Liberec
Úřad práce Litoměřice
Úřad práce Louny
Úřad práce Mělník
Úřad práce Mladá Boleslav
Úřad práce Most
Úřad práce Náchod
Úřad práce Nový Jičín
Úřad práce Nymburk
Úřad práce Olomouc
Úřad práce Opava
Úřad práce Ostrava
Úřad práce Pardubice
Úřad práce Pelhřimov
Úřad práce Písek
Úřad práce Plzeň
Úřad práce Prachatice
Úřad práce Prostějov
Úřad práce Přerov
Úřad práce Příbram
Úřad práce Rakovník
Úřad práce Rokycany
Úřad práce Rychnov nad Kněžnou
Úřad práce Semily
Úřad práce Sokolov
Úřad práce v Šumperku
Úřad práce Tábor
Úřad práce Tachov
Úřad práce Teplice
Úřad práce Trutnov
Úřad práce Třebíč
Úřad práce v Uherském Hradišti
Úřad práce Ústí nad Labem
Úřad práce v Ústí nad Orlicí
Úřad práce Frýdek - Místek
Úřad práce Strakonice
Úřad práce Svitavy
Úřad práce Vsetín
Úřad práce Vyškov
Úřad práce Zlín
Úřad práce Znojmo

Úřad práce Žďár nad Sázavou

Tagy: telefon Olomouc Úřad práce adresa kontakt nabídky práce Úřad práce Olomouc práce v olomouci